Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nektek mennyire adja a...

Lányok nektek mennyire adja a férfi leggings?

Figyelt kérdés

Gondolok arra hogy ha megláttok egy idegent aki ilyet visel vagy futónadrágot, mi a benyomásotok véleményetek az illetőről?


Télen nem valószínű viselet de nyáron előfordul azért nem?


Mit szólnátok hozzá ha a párotok egy idő után előhúzna egy ilyet hogy őneki erre igénye van? Vagy ha első perctől kezdve hordana ilyet már ahol lehet (otthon/edzőterem). Belemennétek egy olyan kapcsolatba ahol már az elején kiderül a pasi efféle "fura szokása"?


30éves férfiú :) vagyok és mivel idén nagyon rákattantam már nem nagyon akarok megválni ettől a ruhadarabtól mert annyira kényelmes és jól esik viselni. A történetben van egy kis egészségügyi adalék ami a sok ülőhelyzet miatti esetleg gyenge vérkeringést hivatott megoldani a kompressziós hatása révén.


Tisztában vagyok a viselés szabályaival így amikor jó idő van és leggingset vagy futónadrágot viselek, a hátsómat eltakarom rendszerint egy hozzávaló rövidnadrággal, vagy a kabát lóg rá a futónadrágra. Ha farmert húzok azt már a leggingsre húzom, így télen ég és föld a hőérzetbeli különbség. Itthon meg csak leggings, mást már el se tudok képzelni - egy teljesen más világ benne mozogni, dolgozni és persze gyúrni :D


Lányok, mi a véleményetek erről?



#nadrág #öltözet #leggings #futónadrág #kompressziós nadrág #kompressziós leggings #kompressziós aláöltözet #technikai öltözet #technikai aláöltözet
2017. dec. 26. 22:54
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

Idén még olyan meleg nem volt ami nekem gondot okozott volna.


A télire való öltözetben is lazán elvagyok 30fokban, persze olyankor már nem kell úgy erőltetni a munkát, de még vállalható a dolog :D

2022. jún. 12. 13:05
 42/42 anonim ***** válasza:
78%

Az jó kérdező.

Én csak reggel szoktam fel venni ha hűvösebb az idő. Nappal rám sülne...

2022. jún. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!