Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nektek mennyire adja a...

Lányok nektek mennyire adja a férfi leggings?

Figyelt kérdés

Gondolok arra hogy ha megláttok egy idegent aki ilyet visel vagy futónadrágot, mi a benyomásotok véleményetek az illetőről?


Télen nem valószínű viselet de nyáron előfordul azért nem?


Mit szólnátok hozzá ha a párotok egy idő után előhúzna egy ilyet hogy őneki erre igénye van? Vagy ha első perctől kezdve hordana ilyet már ahol lehet (otthon/edzőterem). Belemennétek egy olyan kapcsolatba ahol már az elején kiderül a pasi efféle "fura szokása"?


30éves férfiú :) vagyok és mivel idén nagyon rákattantam már nem nagyon akarok megválni ettől a ruhadarabtól mert annyira kényelmes és jól esik viselni. A történetben van egy kis egészségügyi adalék ami a sok ülőhelyzet miatti esetleg gyenge vérkeringést hivatott megoldani a kompressziós hatása révén.


Tisztában vagyok a viselés szabályaival így amikor jó idő van és leggingset vagy futónadrágot viselek, a hátsómat eltakarom rendszerint egy hozzávaló rövidnadrággal, vagy a kabát lóg rá a futónadrágra. Ha farmert húzok azt már a leggingsre húzom, így télen ég és föld a hőérzetbeli különbség. Itthon meg csak leggings, mást már el se tudok képzelni - egy teljesen más világ benne mozogni, dolgozni és persze gyúrni :D


Lányok, mi a véleményetek erről?



#nadrág #öltözet #leggings #futónadrág #kompressziós nadrág #kompressziós leggings #kompressziós aláöltözet #technikai öltözet #technikai aláöltözet
2017. dec. 26. 22:54
1 2 3 4 5
 31/42 Dj Bax ***** válasza:
78%
jah és az hogy a pénisz kidomborodik nem kell hozzá föltétlen szűk testhezálló nadrág úgyhoyg erről ennyit
2018. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:
88%
Egyébként szerintem,ha elfogadott lenne simán felvenné több fiú is,de így nem merik.Az fontos,hogy egy leggings rövidnadrággal csak fiatal ,jó alkatú férfiakon áll jól, amúgy nevetségessé válik.Én is mentem már így utcára, de inkább pozitív tapasztalataim voltak,viszont megnéztek az biztos.
2018. szept. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem így álna hozzá a társadalom, én simán hordanám, de így nem... Amúgy szerintem baromi kényelmes, én férfiként itthon nagyon sokat hordok cicanadrágot és pont a kényelem végett.
2019. máj. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 Extreme_Bad_Luck válasza:
100%
Necropost.: Ha az egészséged ér valamit akkor leszarod mások véleményét. Cicanaci a férfiaknak lett kitalálva. Ennyi. Akinek meg nem tetszik azt fel kell rúgni azt dögöljön meg.
2020. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 Magicradio ***** válasza:
100%
Én egyébként azt bírom ebben a szellemileg elmaradott társadalomban, hogy a férfiak jórésze csak valami ocsmány barna hosszú nadrágot hordhat meg kék farmert ami bő és kész. Hat nekem jeggingem van csak... Amúgy meg aki a másikkal van elfoglalva az az ö szegénységi bizonyítványa. Menjen dolgozzon és foglalkozozzon a gyerekével mondjuk.
2022. jún. 11. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Ebből is látszik, hogy a pasik gyávák, nem merik felvenni amiben jól érzik magukat! Bezzeg a nők, ők bármit felvesznek, bármit összekombinálnak bármivel, csak a pasi divat ragaszkodik az ultra konzervatív öltözködéshez.

De pl magamból kiindúlva vékony alkatú pasiként hordtam leggingset magában utcán, úgy hogy azért leért a felsőim, de csak fekete színben nem kaptam bestólást, szines fényes fajtákba rendszeresen kaptam a magamét ☺️.

Szóval több szabadságot és bátorságot!

2022. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

33-as vagyok. És 2019-be szóltam ehez a kérdéshez. Amit akkor írta na ahoz képest egy kicsit változott a helyzet és volt van olyan helyzet hogy leggingset veszek fel utcára is. De csak feketét, hosszabb pólóval.

Otthon viszont szinte majd nem csak mindig leggingsbe vagyok, van egy nagy kedvencem egy kék színű amikor tehetem azt veszem fel, de van szürke fehér és sötét kék is. Nyilván ilyenkor nem hordok de ha olyan az idő akkor fel veszem...

2022. jún. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
#37! Pedig most viszonylag sok csaj hord színeseket is, de fekete fényes fajtában is láttam, szóval ha jó fajta nem lehet benne meleged.
2022. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt nem értem hogy hogy nem sülnek meg benne!!
2022. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Gondolom mert olyan fajta, hogy nem meleg, nekem csak olyan van amit hűvösebb időben lehet hordani. Pamutosak,microszálasak, nem hiszem, hogy melegek.
2022. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!