Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nektek mennyire adja a...

Lányok nektek mennyire adja a férfi leggings?

Figyelt kérdés

Gondolok arra hogy ha megláttok egy idegent aki ilyet visel vagy futónadrágot, mi a benyomásotok véleményetek az illetőről?


Télen nem valószínű viselet de nyáron előfordul azért nem?


Mit szólnátok hozzá ha a párotok egy idő után előhúzna egy ilyet hogy őneki erre igénye van? Vagy ha első perctől kezdve hordana ilyet már ahol lehet (otthon/edzőterem). Belemennétek egy olyan kapcsolatba ahol már az elején kiderül a pasi efféle "fura szokása"?


30éves férfiú :) vagyok és mivel idén nagyon rákattantam már nem nagyon akarok megválni ettől a ruhadarabtól mert annyira kényelmes és jól esik viselni. A történetben van egy kis egészségügyi adalék ami a sok ülőhelyzet miatti esetleg gyenge vérkeringést hivatott megoldani a kompressziós hatása révén.


Tisztában vagyok a viselés szabályaival így amikor jó idő van és leggingset vagy futónadrágot viselek, a hátsómat eltakarom rendszerint egy hozzávaló rövidnadrággal, vagy a kabát lóg rá a futónadrágra. Ha farmert húzok azt már a leggingsre húzom, így télen ég és föld a hőérzetbeli különbség. Itthon meg csak leggings, mást már el se tudok képzelni - egy teljesen más világ benne mozogni, dolgozni és persze gyúrni :D


Lányok, mi a véleményetek erről?



#nadrág #öltözet #leggings #futónadrág #kompressziós nadrág #kompressziós leggings #kompressziós aláöltözet #technikai öltözet #technikai aláöltözet
2017. dec. 26. 22:54
1 2 3 4 5
 21/42 Magicradio ***** válasza:
69%

Sziasztok. Én 33/f vagyok. Az egyik kommentelő jól megjegyezte, hogy férfiaknak is lehet kényelmes ruhájuk.

Nadrág alá simán hordható télen, otthon is simán. De sztem sportoláshoz talán utcára is. Nekem van kettő is. Ha valakinek ciki, akkor ne hordja. Bár szerintem baromi kényelmes. Most kaptam őket, barátnőmnek rögtön bejött. Mai világban meg aztán...


Azért ilyeneket ne mondjunk, hogy elhagyni a másikat miatta. Ez azért szellemileg, hogy is mondjam...


Szóval szerintem nem hogy nem gáz, hanem príma :)

2018. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

De jó világod van utolsó :D


A közvetlen környezetemben van egy-két "egyéniség" aki szörnyülködik, de összességében teszek rá. Az én kényelmem az elsődleges, minden más szempont másodlagos.


Van egy két kedvenc darabom is, azok kb. lerohadnak majd addig hordom őket :)


Igen, nekünk is jár a kényelem, nehogy már :D

2018. febr. 1. 17:17
 23/42 anonim válasza:
49%
Szerintem a férfiak elég buzosan néznek ki leggingsbe meg nagyon feszülős nadrágba szerintem tiszta nőies
2018. febr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
2018. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem futni kifejezetten ilyenben érdemes, én úgy tudom, a profik is olyanban futnak. Az Olimpián is az atléta férfiak testhezallo ruhát viselnek.
2018. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

25!

Ez így igaz, de vannak felvilágosúlatlan emberek a buta kommentjeikkel együtt akik még az oviban vannak agyilag mint pl. A 23-as versenyző...

2018. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Valaki írja már meg hogyan lesz egy culától valaki melegfronti? Komolyan érdekel.


Én mióta leggingset hordok, ingyen se kellene a legtöbb férfiakon (újabban nőkön is) elfogadott cula.


A farmerhatás is ki lesz pipálva hamarosan és onnantól csak is mérsékelten vagy teljes mértékben testhezálló ruhatáram lesz. Lent és fent is. Ráadásul ez a kényelem az árát is megéri, sőt olcsóbb is. Persze vannak idétlen kombinációk, de akkor is.


Mindezek mellett még se lettem melegfronti, továbbra is a csajokat szeretem :)

2018. febr. 21. 23:41
 28/42 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van kérdező, én is a passzentos ruhákat kultiválom sokkal kényelmesebbek mint az úgynevezett “férfias” darabok.

Az meg hogy kinek mi erről a véleménye azt sejted mi a válaszom ...

2018. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
61%

futónadrágnak, biciklizéshez vagy edzőteremben kifejezetten kedvelem, ha sportoláshoz egy férfi ilyet hord. főleg, ha jó a feneke :D

ha otthon ilyet hord a párom, az szintén bejön, mivel neki is jó a feneke, és a lába is :) elég ritkán hord ilyet itthon, van h futás után rajta marad v ha itthon edzünk. télen néha nadrág alá vesz harisnyaszerűséget, amit én vettem neki, h ne fázzon. az sztem nagyon gáz, ha valaki azért fagyoskodik, mert szerinte nem elég "férfias" ruhadarab.

viszont ha elmegyünk valahova, sétálni v étterembe, v a városba, hát nemtudom, én is furán néznék de sztem ő is furán érezné magát ha ilyet hordana. ha biciklitúrán vagyunk és a párommal bemegyünk a kisboltba, venni üdítőt, ha véletlen biciklisnadrág van rajta már mindenkinek megakad a szeme rajta és bámulja, mintha az űrből jött volna :D gondolom érthető, hogy egy plázában, vagy a belvárosban még inkább megbámulnák, ha leggings lenne rajta...


én azt mondom a világ még nem érett meg arra h a férfiak leggingsben legyenek mint ahogy tűsarkúban is lehetnének de azt se hordanak. ezt nehéz elmagyarázni miért de egyszerűen így van és lehet jobb is így. plusz van ennek egy praktikus oka amit páran már kiemeltek h bizony leggingsben eléggé látszik a "férfiasság" és én pl. nem igazán vagyok kiváncsi egy idegenére, bár mondjuk pontosan ugyanezt gondolom a tevepatáról meg aki rövid pólóval vesz fel leggingset, hogy rendkívül ízléstelen és bizony néhány helyzetben undorító.

vagy akkor férfiként hordja hosszított felsővel, van ilyesmi férfiaknak, sztem 10-ből 1 férfinak áll jól.

2018. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Utolsó. Most egy kicsit irigylem a párodat ha nem baj :)
2018. márc. 12. 21:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!