Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak nem viselnek női...

Férfiak nem viselnek női ruhát, de a nők sokszor férfiasan öltöznek. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
A nőkön egyre inkább látni farmert, bakancsot mint szoknyát, csizmát. Én azt nem értem, hogy akkor miért van az hogy a férfiak nem hordanak csizmát, szoknyát, magassarkút, balerinát stb... Bár az igaz hogy a külföldi iskolában már a fiúk is hordanak szoknyát, balerinát. De nem csak az iskolákban, utcán is. Én eléggé furcsának tartom ezt az egészet így belegondolva. Az tény hogy régebben a csizma és a magassarkú férfi viselet volt egészeb a 20. századig. Az is igaz, hogy jelenleg is van aki szokott szoknyát hordani, esetleg még magassarkút férfiként. Igaz, ez nagyon ritka én is csak Budapesten láttam ilyet egyszer. Ti nektek mi a véleményetek? Férfiak ti felvennétek magassarkút, csizmát, szoknyát meg ilyeneket ha divat lenne? Vagy már van aki hord ilyeneket? Lányok és fiúk válaszát egyaránt szívesen fogadom :)

2018. febr. 4. 21:15
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
90%
Írtad már a kérdésedben. Nem tudom, hány fiú kérhette, hogy szoknyát hordhasson, mindenesetre a képen mindössze egy olyan diák látható (csak nyaktól lefelé), aki talán fiú, és abban van.:-)
2018. febr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%
Miért zavar ez? Szerintem mindenki hordjon azt, amit szeretne. Olyan ruhákat viseljünk, amiben jól tudjuk magunkat érezni. Én ezt vallom, és ezt is cselekszem. Fiú létemre teljes mértékben szembemegyek a társadalom által elképzelt "férfi normalitásnak". Nem érdekel más véleménye, nem adok mások szavára - legalábbis öltözködés terén. Kiltet szívesen hordanék például én is, de még nem jutottam el addig, hogy esetleg beszerezzek egyet. (pl.: [link] Miért kellene megfelelni másoknak? Mikor jön el az az idő, amikor mindenki magával foglalkozik? Egyébként magassarkút én nem hordanék. Nem azért, mert most még furcsának néznének érte (ami pont nem izgatna), hanem mert egyszerűen nem tetszik. :-)
2018. febr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
56%

Igen én felvennék mert egy szoknya egyátalán nem női viselet, gondoljunk csak az ókori romai légiónárius öltözetekre!

Sokkal kényelmesebb abban futni, harcolni.

Meghát ha az egyenjogúságról beszélünk akkor egy férfinek is joga van olyan női ruhát felvenni ami számára komfortos, kényelmes pont úgy amiért a nők veszik fel a férfias ruhákat.

Én ezért simán viselek női harisnyákat, farmereket , pulcsikat. Mert ezek sokkal puhábbak nyúlósabbak mint egyes férfi ruhák.

2018. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
25%
Eleget szenvedünk mi nők, hogy megemeljük a kényelmes viseleteket. Ha majd a férfiak is havonta szenvednek azért, hogy később gyerekük legyen, meg majd a terhesség és szülés alatt, akkor majd azt hordanak,amit akarnak. (De ez sosem lesz így, szóval maradjon csak a férfiak a férfias ruhákban) Különben meg a nőknek gyártott nadrágok stb azért többnyire nőiesek, pasinak ugyanúgy nem illő darabok, mint a szoknya.
2018. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
19%

A ruházkodást ne keverd bele a szülésbe!

Amúgy ti nők mit kerestek a seregben???

Egy 100 kilós férfi bajtársotokat kitudnátok menteni a csatatérről?

Maradjatok inkább a konyhába.

Anno ki is nyúlta le a nadrágot melyik nemtől?

Ki vivta ki az egyenjogúságot? Aztán ha mi férfiak felvesszük a keztyűt akkor meg rinyáltok!


Kedves utolsó!

2018. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
36%
Még annyit hogy a skót kilt meg férfias tehát...
2018. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
A férfiak azért nem hordanak nőies cuccokat mert ők maguk ezt ultragáznak tartják. Biztos nem én mondom nekik, mert nekem aztán kva mindegy.
2018. febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem egy katona nő is ugyan úgy tud lőni egy gépfegyverel mint egy férfi. A nők kisebbek és hajlékonyabbak. Bizonyos felderitési feladatoknál ez akár még jól is jöhet.

És az a felfogás meg amit tanusítasz, hogy a nőnek a konyhában a helye, valami botrányos.

Az ilyen hímsoviniszta emberekre mindig szánalomal tekintek.

2018. febr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
15%

Bocsánat! Én nem tartozom azok a hiú buták közé akik ultragáznak tartják a női ruhák viselését, van pár darabom belőle mert egyesek kényelmesebbek mint a női.


Én nem a lövészetről írtam ha figyelmesen olvastad volna hanem a bajtárs mentésről!

Az elsütöbillentyűt mindenki megtudja húzni de 100 kg férfit felemelni nem hinném hogy egy nő megtudná csinálni.

Én lennék a nőgyülölő? Te voltál katona?

Nálam a kiképző tiszt tanácsolta a 60 kg-os kislányoknak hogy inkább főzzenek.....

2018. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
96%
Ezek szerint 60 kilós fiúk se menjenek katonának, inkább főzzenek.:D
2018. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!