Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfiak nem viselnek női...

Férfiak nem viselnek női ruhát, de a nők sokszor férfiasan öltöznek. Hogy van ez?

Figyelt kérdés
A nőkön egyre inkább látni farmert, bakancsot mint szoknyát, csizmát. Én azt nem értem, hogy akkor miért van az hogy a férfiak nem hordanak csizmát, szoknyát, magassarkút, balerinát stb... Bár az igaz hogy a külföldi iskolában már a fiúk is hordanak szoknyát, balerinát. De nem csak az iskolákban, utcán is. Én eléggé furcsának tartom ezt az egészet így belegondolva. Az tény hogy régebben a csizma és a magassarkú férfi viselet volt egészeb a 20. századig. Az is igaz, hogy jelenleg is van aki szokott szoknyát hordani, esetleg még magassarkút férfiként. Igaz, ez nagyon ritka én is csak Budapesten láttam ilyet egyszer. Ti nektek mi a véleményetek? Férfiak ti felvennétek magassarkút, csizmát, szoknyát meg ilyeneket ha divat lenne? Vagy már van aki hord ilyeneket? Lányok és fiúk válaszát egyaránt szívesen fogadom :)

2018. febr. 4. 21:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy tényleg egy 100 kilós katonát lehet, hogy egy könnyebb férfi katona sem tudná menteni. Erre nem gondoltál még?
2018. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#8: Ez is igaz, bár ezek mostanra már unisex-ek.


Attól még lányosak.

2018. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Mivel sosem lesz egyforma a két nem bármennyire is szeretnétek összemosni egy férfinek más a testfelépítése és az izomzata egy nőhöz képest ami előnyt jelent a nagyobb súlyok mozgatásában

És igen! Egy 60 kg fiút nem is vennének fel.

Közelharchoz is kell némi testsúly tehát mivagyunk előnyben, erről ennyit.

2018. febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A mi régiónkba kevésbé fogékonyak az emberek a változásra, a nyugati és északi országokban szabadabb az élet, életfelfogás. Itt sokan,- nem csak az öltözködésben-, tömeg hatás van. Ezek a holmik nem felkapottak a férfiaknál.
2018. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!