Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködnek igazából a...

Hogyan öltözködnek igazából a gazdagok?

Figyelt kérdés

Eléggé gazdag családban nőttem fel,nekem alapjáraton sportos a stílusom tehát yeezy,adidas,nike stb.. Ilyenekbe járok.Az osztályban,plus egy tanár is mondta hogyha mi ilyen meg olyan gazdagok vagyunk(ezt onnan vettek hogy Yeezym van ami egyeltalán nem olcsó) akkor miért sportos ruhákba járok,miért nem elegánsabbakba mint pl a szüleim hogy guccu stb... De én nagyon nem akarok gazdagnak tűnni,meg hogyha sportos ruhákba járok akkor is tűnhetek annak nem? Csak mer szüleim szerint nem... Gondolkodtam a sportos elegánson de nem tudom milyen boltokba vásárolnak

:/

14/l



2018. ápr. 2. 08:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Off: respect a hozzáállásodért:)
2018. ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
78%
Nem is értem miért szólnak bele ebbe a tanárok meg az osztálytársaid. Én ezeket az üzleteket ajánlanám neked: Giorgio Armani, Guess, Calvin Klein, Michael Kors, Ralph Lauren. Szerintem ezek a márkák nagyon jó minőségűek és itt találsz sportosabb darabokat is, ezt személyes tapasztalatból mondom. Ha nem szeretsz elegánsan öltözködni, akkor Gucci tényleg nem a megfelelő üzlet számodra. De, ha esetleg meggondolnád magadat, akkor itt van még néhány szuper üzlet: Louis vuitton, Chanel, Hugo Boss. Illetve szerintem még nézz szét a Peek & Cloppenburg-ban.
2018. ápr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
78%

Utolsó válaszoló vagyok, még magyar divattervezők honlapját is megnézheted.

14/L

2018. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%
muterod felhív egy stylistot,vannak elég sokan,találkoztok egy bevásárló központban,elmondod neki,hogy hova jársz a legtöbbet pl suli,edzés stb,milyen stílus az amit elképzelsz,aztán 1-2 óra alatt körbementek a boltokban és összerak neked egy komplett fiatalos,vagány stílust.
2018. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Aranykaaam ha nem akarsz gazdagnak tunni ne hordj yeezyt...se markas cuccot ...zara pl nem markas de izleses....Fuckin logic /kamuuuu kerdes
2018. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!