Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Futáshoz milyen nadrág, ha...

Futáshoz milyen nadrág, ha kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Nagy a fenekem, ezért ilyen tapadós nadrágot nem akarok felvenni. A mackó nadrágok is rám simulnak. Egy hosszabb póló van rajtam, de ha az is feszül megint ugyan ott vagyok.

Szerintetek milyenbe kéne elmennem? Többe futunk együtt, ezért is zavar ennyire.

16/l



2018. ápr. 15. 19:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak téged zavar a feneked, mást nem, leggings a legjobb.
2018. ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Valóban leggings, sport naci. Ha ennyire zavar hosszabb, lógósabb felsőt vegyél hozzá. Ha tapad vegyél nagyobb méretet.
2018. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom. Nagyon szégyenlem egyébként. És fogyózok is, tehát most próbálok tenni ellene, de ez ugye nem megy egyik percről a másikra...:(
2018. ápr. 15. 20:01
 4/17 A kérdező kommentje:
Az nem néz ki hülyén, ha a felső lóg rajtam?
2018. ápr. 15. 20:02
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Lezser hosszabb polo és leggings.
2018. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem néz ki rosszul, ha lóg rajrad a poló, ha olyan.

Sok sikert a fogyáshoz:)

2018. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem néz ki hülyén. Az, hogy fogyózol mit takar? Sanyargatod magad, vagy diétázol? Mert nem mindegy, remélem diétázol! :)

Lassan de biztosan lesz eredménye! Pár kilós kézisúlyzót beszerezhetsz otthonra, sokban fog segíteni!

2 éve én is így fogytam 3-4 hónap alatt 10 kilót. Terembe nem mertem járni, így csak futás, otthon edzés és diéta. De segített nem kicsit! :) és sosem sanyargattam magam, jókat ettem! Sosem voltam éhes.

2018. ápr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, akkor beszerzek egy nagyobb pólót mindenképp!:D

Kalóriákat számolok, 1200-1400 a keretem egy napra. Kézi súlyzó van itthon 5 kilós, azokkal szoktam néha edzegetni.:)

Gratulálok a fogyásodhoz! Biztos sok akaraterő kellett hozzá.

Én mostanában attól félek, hogy a -10 kiló sem lesz elég...:/

Majd meglátjuk!:D

2018. ápr. 15. 21:03
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
1200-1400 kaloria elég kevés, illetve ha keveset futsz, keveset dolgozol az 5 kilos sullyak igazabol nagy valtozas nem lesz. A fogyas alapköve az életmód teljes megváltoztatása, ez az 1400 kaloria nekem inkább tűnik sanyargatásnak, aminek hosszutavon semmi ertelme, miket szoktál enni?
2018. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sztem se nez ki hulyen...:) sot....

de legfontosabb h neked kenyelmes legyen!!!

Probalgass sokfelet es ami kenyelmes

2018. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!