Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, a bokaláncot harisnya...

Lányok, a bokaláncot harisnya alatt, vagy felett szokás hordani?

Figyelt kérdés

Sosem volt még bokaláncom, de pár napja kaptam egyet. Nagyon tetszik, és a holnap esti buliba fel is akarom venni. Viszont lesz rajtam harisnya is, és nem tudom, h alá, vagy rá vegyem a láncot. Most próbálgattam mindkét verziót, alatta elég furcsán mutat mert a lánc eltartja a harisnyát a lábtól, a harisnya viszont egy helyen tartja a láncot, úgy, h nem tud kisímulni, hanem ilyen hurok szerű gyűrődések maradnak benne. Ha a harisnyára veszem, úgy jobban tetszik, van pár centi játéka a bokám körül, mikor lépkedek, szóval, én inkább rá venném, de nem tudom, hogy illik e így viselni. Nem akarom, h cikinek tartsanak, vagy, h közönséges hatást keltsek..

A válaszokat előre is köszi!



2018. jún. 1. 22:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézus szive -.-"
2018. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
A bokalánc irtó béna harisnyával. De úgy hordod, ahogy akarod. Én azzal akkor se venném fel, ha fizetnének.
2018. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Én pasi vagyok, ha nem baj leírom a véleményem. Szerintem bokaláncot harisnya alá illő felvenni,és úgy néz ki jól, másokon is úgy láttam.
2018. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Harisnya fölé vedd, ha mindenképpen hordasz harisnyát.

Én is ilyen vagyok, mindig van rajtam,és szeretem is.

Bokaláncot nem hordok, de amúgy engem szokott érdekelni, ki mit gondol, azt viseld és úgy,ahogy neked az jól esik.

:)

2018. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13# harisnya alá??? Grat👏
2018. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem harisnya fölé!


Milyen cipőt húzol hozzá?

2018. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!