Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúnak télen harisnya?

Fiúnak télen harisnya?

Figyelt kérdés
Télen a nagy hidegben szoktam nylonharisnyát felvenni a nadrág alá, de nyilvánosan sohasem. Más is szokott vagy csak én?

2018. jún. 7. 11:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
26%
Azt ne mondd már, ha az öltözőben nadrágot kell cserélni, akkor nem látják meg, hogy mi van rajtad?! Jégeralsó, cicagatya, mackóalsó szokott lenni, ha hideg van, meg pamutharisnya.Na de nejlonharisnya? Hát az kicsit a ferfiöltözőben elég feltünő lenne, nem kis közönséggel!Hagyjuk már ezt a badarságot!
2018. jún. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
79%

18.


Egymásnak öltözködsz??

Jesszus! Én magamnak mert azt veszek fel ami tetszik és kényelmes és nem az idegenek véleménye a fontos.


Nem gyerek vagyok 40 éves.


Arról meg igazán nem tehetek 19-es hogy nincsenek felvilágosítva a kollégáid és leragadtak a kényelmetlen aláöltözeteknél, a nők sem vesznek fel holmi katonai meg jéger szharokat amik a nadrággal összetapadva piszok kényelmetlenek , viszont a harisnya az anyagánál fogva nem tapad rá a nadrág és észre sem veszed szinte hogy rajtad van így szabadabb mozgást biztosít.


A 20-nak meg teljesen igaza van!!!

2018. jún. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
79%

21!


Mivel gyártanak férfikivitelben mi a meglepő?

Nálad a ruha anyaga határozza meg hogy melyik nem viselheti?


Akkor futónadrág is gáz a sportolókon mert az is nejlonból van?


Praktikus ruha az anyagnak köszönhetően nem is lehet férfin a műszálból van?


Fura megközelítés.

2018. jún. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
81%

63%-os ne óbégass már, te nem láttál még nylonharisnyát férfin oké, ne akard már megmondani ki mit hordjon! Főleg télen, elterjedt kamaszoknál is, nem csinálnak ebből ügyet és mások sem, én rövidnadrághoz is hordom, mégsem érdekel senkit.

Sőt most kapaszkodj meg! Évekig jártam gyógytornára, 6-8 fős csoportba, ott sem vetettem le a harisnyámat-mert macerás lett volna-abban tornáztam, persze rövidnadrágot húztam, és többnyire senki nem furcsállta.

2018. jún. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
Miért húztál rövidnadrágot? Nem kényelmesebb lett volna nélküle? És miért "persze"? Mégis csak vannak íratlan szabályok?
2018. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Akkor is ragaszkodom a véleményemhez! Te mondod ezt, én mondom azt!
2018. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 realos ***** válasza:
64%
Én is hordom rövidnacival.. nagyon kényelmes
2018. jún. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
64%

Hát még én sem láttam fiún vagy férfin nejlont, viszont vastag pamutot, vagy azt a másik bordázott harisnyát már igen, nekem a párom mindig hord télen ilyen harisnyanadrágot, én vettem neki ő pl kifejezetten szereti hordani, mivel a harisnyanadrág az aminek van alapból lábfejes része és magas a dereka így a vesét is jól védi.

De nem csak ő van ezzel így, nem egy barátja hord télen harisnyát, szerintem ezért nem kell senkit sem bántani meg le bu...ni, télen természetes hogy az ember fel öltözik, én is fel veszem a ha hideg van a vastag harisnyanadrágot, hát akkor a férfiak miért ne!

2018. jún. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
82%
Lerágott csont! sokan hordanak férfiak (velem együtt) nylon harisnyanadrágot. Azt meg hogy női, vagy férfi az is döntő hogy a női nagyságrenddel olcsóbb.
2018. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Jó, majd hiszem, ha látom!
2018. jún. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!