Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Illik eg 35-36 éves nőnek...

Illik eg 35-36 éves nőnek Converse tornacipőben mászkálnia?

Figyelt kérdés

A Converse tornacipő a tinilányok kedvence, meg esetleg a 21-22 éveseké.


Egy 30-as évei közepén járó nőnek, akit nem áldott meg a sors fiatalos génekkel, vajon helyesen teszi-e, ha abban mászkál?


2018. dec. 26. 12:27
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/131 A kérdező kommentje:

#48


A "cinkes" kifejezés még a 2000-es évek tinédzsereinek az internetes nyelvezete volt. A mai tinik már nem használják azokat a szavakat.

2018. dec. 26. 14:17
 52/131 A kérdező kommentje:

#51


Jah, az egyik magyar együttes 50 éves vénemberén is tornacipő volt. remélem nem converse legalább. Szarul nézett ki vele.

2018. dec. 26. 14:19
 53/131 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy 17 éves kamasz vagyok, és szoktam használni a cinkes szót. :D

És? Bármilyen ruha állhat rosszul.

2018. dec. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/131 anonim ***** válasza:
100%
Tehát most a márka zavar, mert az a tied? Kínais koppintást lekakilod, de amit te hordasz, azt Molly Weasly ne hordja, még azt hiszik, te is gondoskodó, bátor, kemény ember vagy.
2018. dec. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/131 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés kicsit sértődötten hangzik, mintha az öregek ellopnák azt ami a fiataloké, így most vagy azt a kevés öreget kell lecsapni, vagy új márkát nézni...
2018. dec. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/131 anonim ***** válasza:
96%
Irigylem a problémádat, nagyobb bajod sose legyen. Az ilyenekből szoktak lenni a mindenkit kipletykáló vén szipirtyók. Mi a bajod igazából? Az utolsó darabot vette meg előled, vagy mi?
2018. dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/131 Rockarc ***** válasza:
100%

Hehe, nekem meg kifejezetten felkeltene az erdeklodesemet. Olyan stilust jelent is jelenthet, amit en alapbol kedvelek, ha valaki ilyet hord. Persze tokmindegy miben jar, nem az a lenyeg, de en felkapom a fejem az ilyenre.


Nm ertem kerdezo, hogy miert akarsz ilyen eles hatarvonalat huzni eletkor alapjan. En kifejezetten a szekrenyben melyen elasva tartok minden olyan alkalmi cipot, ami kulonbozik a jol bejaratott adidas futocipoimtol. A vilagert sem vennek fel mast a hetkoznapokra, nekem az a jo.


42F

2018. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/131 anonim ***** válasza:
100%

De te most felhozod a Harry Pottert. Miért emlegeted? Nem vagy gyerek. Én 31 vagyok, a Harry Potter-rel nőttem fel, 16 évesen vártam a Főnix rendjét. Nem hiszem, hogy "le kell adnom" a kövi generációnak. Mai napig kapok Harry Potter-es cuccokat.


Emlékszem tiniként, hogy Johnny Knoxville nagyon hordta a Converse-t, Avril Lavigne, Ashlee Simpson, a legtöbb poprock, punkpop sztáron ez volt. Engem sem érdekel, hogy anyukámnak ott volt a trapéz farmer gyerekkorából, mást se zavarjon, hogy még van Converse-em gyerekkoromból.

2018. dec. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/131 A kérdező kommentje:

Emberek!


Most komolyan azt akarjátok nekem mondani, hogy egy Molly Weasley típusú nőnek jól állna, ha Converse tornacipőt venne fel? Egy Jó 40-es MILF-t el tudok benne képzelni, aki edzeni jár, szolizik, Iphone telefonnal pózol, és fiatalos géneket örökölt. De az olyan Molly féle tipikus "háziasszony" nőket valahogy inkább tésztagyúrás közben tudom elképzelni egy teljesen átlagos cipőben. Nem illik az olyanhoz az!


Másrészt meg nem kell annyira komolyan venni ezt a kérdést. Ez csak lazulás.


Örülök amúgy, hogy ilyen sokan itt vagytok és leírjátok a véleményeteket!

2018. dec. 26. 15:06
 60/131 A kérdező kommentje:

59:


Én is vártam a HP5 könyvet, mivel csak egy kicsit vagyok fiatalabb, mint te.


Talán azért hivatkoztam most Mrs. Weasley-re, mert éppen a 4. kötetet olvasom újra, így adott a példa.

2018. dec. 26. 15:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!