Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Illik eg 35-36 éves nőnek...

Illik eg 35-36 éves nőnek Converse tornacipőben mászkálnia?

Figyelt kérdés

A Converse tornacipő a tinilányok kedvence, meg esetleg a 21-22 éveseké.


Egy 30-as évei közepén járó nőnek, akit nem áldott meg a sors fiatalos génekkel, vajon helyesen teszi-e, ha abban mászkál?


2018. dec. 26. 12:27
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/131 anonim ***** válasza:
100%

Az oké ha valaki kiborul egy 60 éves nőn aki miniruhàba van és úgy viselkedik mint egy tini , mert tényleg gázos. De azon hogy valaki converse cipőt hord 36 évesen... egyáltalàn nem gáz.

Egyik tanárnőm 50 feletti és nagyon jo az öltözködése. Rá néz az ember és az a benyomása hogy azta de jól néz ki. Harmonikus, az évszak típusának és az alakjának megfelelő az öltözködése. Tud csinos, nőies lenni és tud bizony sportosabb convers cipős is lenni. És nagyon jól áll neki!! Semmi ciki nincs benne.

Ha szerinted ciki a converse cipő 25 éves kor felett, akkor még is milyen cipőt kéne hordani?

2018. dec. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/131 Rockarc ***** válasza:
100%

Kerdezo, leirtuk, hogy igen, illik.


Te leirtad, hogy szerinted nem, nem illik.


Van meg kerdes? Faraszto ez a gyozkodes, van valami celod vele? Mert a valaszokat megkaptad.


42F

2018. dec. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/131 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy kinek mi áll jól... Minden szembejövőn találhatnék valamit, ami nem áll jól rajta SZERINTEM. Hajszín, hajhossz, arcszőrzet, ruha, kiegészítő, kaja, zene, könyv, amit szeret...
2018. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/131 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem hozzád nem illik, hogy HP-t olvass, mert előítéletes kis görény vagy.
2018. dec. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/131 anonim ***** válasza:
92%

Mi történt, kérdező?

Egy rokonod vett magának/kapott a Converse cipőt és nem adja neked, mert szerinted nem neki való?


Szánalmas vagy.

2018. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/131 A kérdező kommentje:

#65


Az előítelet egyáltalán nem bűn. Elhiszem, hogy a keresztény kultúrában felnövekvő európai emberkének óriási arcátlanság, én azonban úgy látom, hogy aki jó emberismerő, az nyugodtan élhet az előítéleteivel. Mert tényleg van olyan, hogy valakinek a "szeme se áll jól", és még nem tett semmit, de máris tudjuk, hogy egy szemétláda, amit az idő igazol is. Szóval botránkozz meg nyugodtan, én élek az előítélet eszközével.


Másrészt ez a kérdés nem az előítéletekről szól, hanem a divatról. Attól, hogy egy öreglány vagy öregfiú tornacipőt hord, és cinkes lesz ezáltal, még lehet jó ember. Összességében nem a cipő alapján fogom megítélni.


A Harry Potter könyvekben meg nem előítélet a téma, hanem a rasszizmus. És nem csak az aranyvér vs. sárvér konfliktuson van a hangsúly. Rowling talán maga sem vette észre, de a varázslótársadalom lesajnálja a muglikat. Ez nagyon-nagyon finoman, szinte észrevétlenül van jelen a könyvekben, de pár alkalommal ezt el lehet csípni. Bár néha durván előtör, mint pl. az első kötetben, ahol Hagrid durva, rasszista kijelentésekkel illette Harry nagybátyját.

2018. dec. 26. 16:17
 67/131 A kérdező kommentje:
Még valami: nagyrészt azért olvasok HP-t, mert gyerekkori érzelmek és emlékek fűznek hozzá. Bár beismerem, a HP semmilyen hatással nem volt az életemre. Az engem ért hatás máshol keresendő.
2018. dec. 26. 16:21
 68/131 A kérdező kommentje:

#66


Túl komolyan veszed a kérdést. Mondtam, hogy ez csak lazulás.


Ha személyeskedésbe mész át, azzal magad járatod le, mert azt jelzi, hogy egyrészt sértődékeny vagy, másrészt alacsony az érzelemkontrollod, vagyis tipikusan olyan ember vagy, akit az érzelmek által ide-oda lehet rángatni. Egy profi törtető az ő akaratának megfelelő érzelmeket kelt benned, és onnantól az ő kezében vagy.

2018. dec. 26. 16:26
 69/131 anonim ***** válasza:
95%

Minek kiírni egy ilyen kérdést? :D

Nem te veszed túl komolyan mások öltözködését?

2018. dec. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/131 A kérdező kommentje:

Nem.


Ez csak egy kérdés, amire pár hét múlva talán emlékezni sem fogok.

2018. dec. 26. 16:30
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!