Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Illik eg 35-36 éves nőnek...

Illik eg 35-36 éves nőnek Converse tornacipőben mászkálnia?

Figyelt kérdés

A Converse tornacipő a tinilányok kedvence, meg esetleg a 21-22 éveseké.


Egy 30-as évei közepén járó nőnek, akit nem áldott meg a sors fiatalos génekkel, vajon helyesen teszi-e, ha abban mászkál?


2018. dec. 26. 12:27
 91/131 A kérdező kommentje:

Tehát ha negatív véleményt fogalmazok meg, akkor az oltogatás. Értem.


Hmm... mondjuk párkapcsolatban is ez van. A férfi csak akkor lehet őszinte, ha kedvező dolgot mond az asszonykának. Amúgy egy disznó, aki oltogatja, cseszegeti a másikat.

2018. dec. 26. 18:54
 92/131 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted.

Miért szólod le a munkáját, ha nem is tudod, hogy milyen a szakmájában?

2018. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/131 A kérdező kommentje:

GYIK-en többségében lúzerek vannak.


Meg aztán én nem is hallottam meg olyanról, hogy női stylist. A műsorokban a stylistok kivétel nélkül meleg pasik.


Amerikai műsorokba meg pláne.


Szóval szerintem nem lehet valami kiemelkedő. Persze 1-2 jó meglátása lehet.

2018. dec. 26. 19:00
 94/131 anonim ***** válasza:
100%

Hát az szomorú, hogy te lúzer vagy. :D

Akkor elég szűklátókörű vagy. Három oldalon is megnéztem a legismertebb stylistokat, és ezen a három oldalon a top 10 mind nő volt.

2018. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/131 A kérdező kommentje:

Szerintem egyébként köze lehet hozzá a szexualitásnak, de ez csak tipp. Furcsa, hogy a melegek annyira értenek a divathoz. Ismerek egy meleg srácot valamennyire, az is elég furcsa ruhákban járkál.


Szóval szerintem a homoszexuálisok egy részének természetes tehetségük van a divathoz.

2018. dec. 26. 19:03
 96/131 anonim ***** válasza:
100%
Látni kéne az összképet, melyik modellt és mihez veszi fel. Engem csak az szokott zavarni, hogy sokan járkálnak full retkes Converse-ben, mintha a "feeling"-hez tartozna, hogy a fehér részét nem tisztítják meg.
2018. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/131 A kérdező kommentje:

#97


Ezt az évet máshol is olvastam.


Amúgy miért ne tartozna a feelinghez hozzá?


Én pl. vettem egy cipőt - Nike Cortezt, -nagyon hasonlót, mint amit Michael J. Fox hordott a "Vissza a jövőbe" filmben. Ok, az egy Nike Bruin volt, de a két cipő nagyon hasonlít egymáshoz: fehér műbőr, nagy piros pipa.


Na most, amelyik Fox lábán volt, elég lelakott volt. Már az enyém is az, de így jobban tetszik, olyan retrós :-) Be is tettem a dobozába, tovább nem rontom.


Miért ne lehetne ez a Converse-el is? A lelakott, kicsit koszos Converse az old-school hangulatot, a szabadságot szimbolizálhagja.


Am az én Converse-m is kicsit koszos, mondjuk az már túlment egy határon, szal le kell tisztíganom.

2018. dec. 26. 19:11
 98/131 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Mert ha több, mint 25 nem hordhatod!!!

2018. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/131 A kérdező kommentje:
Jó géneket örököltem, szóval nálam nincsenek ilyen gondok.
2018. dec. 26. 19:17
 100/131 anonim ***** válasza:
100%

De akkor szembemész a saját állításoddal. :O

Ugye, hogy hülyeség az egész kérdésed?

2018. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!