Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, akik gyakran vásárolto...

Lányok, akik gyakran vásároltok turiban, ti is így vagytok?

Figyelt kérdés

Èn mondjuk külföldön élek, konkrétan nem turiba járok, hanem online vásárolok ill adok el dolgokat használtan (e-bay), a legtöbb, amit veszek postaköltséggel együtt átszámítva 1000Ft körüli összegre jön ki.

Így sokkal nehezebb megállni, hogy tényleg csak azt vegyem, amire szükségem van, ne mindent sorban, ami tetszik.


Más is van így?


2018. dec. 29. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Tényleg nehezebb megállni, hogy csak azt vegyem, ami kell. De meg tudom húzni a határt. Szerintem ezzel rendben vagyok.


Én úgy vagyok, hogy már hiába nézek szét plázában, semmi nem ér annyit hogy megvegyem. Csak az apróságok, pl zokni.

2018. dec. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos már a turkálók sem ugyanazok, mint 5-10 éve.

Régebben még volt valóságalapja a “minőségi angol/holland használt ruha” jelzőnek, de az a probléma, hogy már ott is csak gagyi fastfashion márkák vannak, olya anyaghasználattal, színekkel és fazonokal, amik tényleg nem kellenek senkinek.

2018. dec. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!