Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai tinédzser lányoknak,...

A mai tinédzser lányoknak, miért látszik ki, log ki a hasuk teljesen vagy félig? 24/F

Figyelt kérdés
tisztelet a kivételeknek
2018. dec. 31. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
mert szexi?..
2018. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Én nem szeretem az olyan pólókat, mondjuk én kövér is vagyok hozzá😂😅

Nem nézek le senkit miatta, de szerintem nem szebb

2018. dec. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
90%

2000 októberében szült a kolléganőm. Két héttel a szülés előtt így jött moziba, hogy a mellén volt egy gombbal összefogva a blúza, az egész meztelen hasa kint volt. 40 évesen.


Na ennyit arról, hogy a mai fiatalok.

2018. dec. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
51%
Ez a divat. Nekem elég kis méretem van (xs) és emiatt sokszor tini osztályon vásárolok. Illetve vásárolnék ha nem lenne minden haskidobós az utóbbi 2 évben. Amúgy nem először divat, amikor én voltam tini meg a csípőnadrág volt menő rövid felsővel és ami érdekes az az hogy mindig az tette ki legjobban a hasát akinek úszógumija volt.
2018. dec. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Mert azt hiszik, hogy menők, szexik. Visszaigazolást is kapnak némelyiktől, azzal, hogy utánuk fordulnak a fiúk...
2018. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
47%
Nem is csak a fiatalok körében népszerű ez. Azért vesznek fel ilyeneket, mert szerintük ez szexi és menő, meg tetszeni akarnak a másik nemnek. Na igen, az már egy másik kérdés, hogy ha emiatt tetszik meg valakinek, mennyire igazi érzelmek vezetik a srácot... Mindenesetre elég közönséges, és örülök, hogy van még olyan fiú, aki nem tudja ezt értékelni.
2018. dec. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
61%
Hát én is lány vagyok de én nem szeretem az ilyen pólókat. Fogalmam sincs hogy miért csinálják ezt.
2018. dec. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Ne félj, ha a hasa kint van, akkor a dereka is, amit majd 40-50 évesen majd megéreznek, utánna meg ajaj :D
2018. dec. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mai? Ez már legalább 20 éve divat a nőknél. Emlékszem volt olyan évnyitó, amikor mondta az igazgató vagy osztályfőnök (?), hogy kilógó, kibuggyanó, kikandikáló, látszódó cicit puncit hasat popsit nem akar látni az iskolában. :D Nem viccelek.
2019. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9, 20 éve? A 60as evektől divat, tehát minimum 55 éve. :'D

Én úgy gondolom ha ízlésesen van hordva, (tehát nem rövid póló + csípőnadrág) és megfelelő alkalomra, akkor semmi baj vele.

2019. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!