Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerintetek mennyire...

Lányok, szerintetek mennyire elfogadhatók nyáron strandra a tangásabb alsójú bikinik?

Figyelt kérdés
Nem kimondottan a csíktangára gondolok hanem olyasmire amiben azért van anyag és inkább olyan féltanga típusú.

2019. febr. 24. 14:27
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
8-as napozni is lehet strandon nem csak fürdeni.
2019. febr. 25. 14:45
 12/51 anonim ***** válasza:
30%
Én is szoktam és tudok napozni, pedig nem vagyok tangában.
2019. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Én se mondtam, hogy abban szoktam bár tény, hogy úgy lesz a legszebb.
2019. febr. 25. 20:51
 14/51 anonim ***** válasza:
10%

Szánalmas és közönséges mert nem mindenki kíváncsi a sheggedre!

Tartsd meg otthonra.


F/42

2019. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
49%

#14


Én meg azt tartom szánalmasnak és közönségesnek, mikor egy jól elhízott nő vesz fel bikinit. Undorító.

Senki nem kíváncsi az ő hurkáira és narancsbőrére. Fel lehet venni egyrészes fürdőruhát is, vagy le lehet fogyni.

2019. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Szánalmas és közönséges az, hogy nem tudsz már eltakarodni és ugyanazt a szarságot ismételgeted már harmadjára a vén fejeddel.Valami újat is légyszi, mert ez már uncsi és segged még mindíg csak neked van.
2019. febr. 28. 22:22
 17/51 A kérdező kommentje:
#14-esnek szólt.
2019. febr. 28. 22:23
 18/51 anonim ***** válasza:
2%

Én kérek elnézést ,hogy valakitől nem olyan kommentet kaptál amit olvasni szeretnél, csupán a veled egy szinten lévőktől...

De tudod ez egy olyan oldal ahol a feltett kérdésre nem csak pozitív válaszok érkeznek!

Ezt a moderátoroknak is üzenném a részrehajlás végett!


És! Mivel strandot írtál ami közfürdő tehát azok is jelen vannak akiket ez irritál, jelen esetben szerény személyemet, így ennek hangot is adok!

2019. márc. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
79%

Persze, mert pont egy pasit fog irritálni ez a jelenség. Meleg vagy? Mert egy normális szexuális beállítottságú férfi izgatónak találja a szép kerek fenekű tangás fürdőrucis lányokat.

Na, erről csak ennyit.

2019. márc. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
17%

Én pont olyan pasi vagyok akit irritál a női közönségesség.

Nekem is jó alakom van mivel testépítek , de nem rakom ki magam mint a piaci kofák az arut...


Jóizlésről nem hallottál?


Miért kéne homárnak lenni azért mert valaki nem tolerálja a közönségességet?

Lehet hivatkozni magyarázkodni és lehet lenyelni a negatív kritikát!


Erről meg ennyit..

2019. márc. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!