Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerintetek mennyire...

Lányok, szerintetek mennyire elfogadhatók nyáron strandra a tangásabb alsójú bikinik?

Figyelt kérdés
Nem kimondottan a csíktangára gondolok hanem olyasmire amiben azért van anyag és inkább olyan féltanga típusú.

2019. febr. 24. 14:27
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Legyen a te kib***ott jogod csak tartsd meg magadnak bakker ezen megy a vita már napok óta és ezért vagy gyerekes mert nem bírod felfogni.
2019. márc. 2. 17:42
 32/51 anonim ***** válasza:
56%

A férfi divat nőiesebb ruhákat vonultat fel?


Akkor mit szólsz ahhoz hogy ti vettetek el tőlünk a harisnyát, lenyúltátok a nadrágot,az öltöny “női” változatát a kosztümöt ,sokszor revű műsorokban cilinderben frakkban táncolnak a nők, az egyenruháknál legyszerűsítik a nyakkendőt a férfi változattal lásd. rendőrszóvivők ,kaszinókban a női személyzet csokornyakkendőt visel amiről köztudott,hogy a leg férfiasabb viselet és íme pár elvetemült “nő” innen az oldalról akik férfi ruhákban érzik jól magukat.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2019. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Mit csodáskodsz??Hát manapság nem a fiúk járnak rózsaszín cuccokban meg szűk nadrágban és nem manapság van az, hogy ha egy lány mondjuk a Bershka fiú részlegéről öltözik akkor sem látszik, hogy az onnan van.Amúgy meg ki mondta, hogy ez baj?Mert én biztos nem csak már megint próbálsz valamibe belekötni.Engem aztán rohadtul nem zavar, hogy egyre gender semlegesebb az öltözködés és a nők is járhatnak nadrágban és nem mondják azt egy nadrágos csajra h csak mutoogatni akarja magát, mert igen is régen a lovaglónadrágos úrihölgyeken kívül nem nagyon vettek fel a nők nadrágot.Ez is jele annak, hogy egyre inkább egyenrangú félként kezelik a nőket a fériakkal és ez miért zavarna engem nőként??Én is szeretem a lazább öltözködést a bő pulcsikat meg a kevésbé testhezálló nadrágokat.Ez sem jött össze, de keress valami helyesírási hibát akkor hátha akad még valami amin lehet kötekedned.
2019. márc. 2. 18:36
 34/51 anonim ***** válasza:
65%
Ami a modorodat szóhasználatot és a közönséges ruházkodásodat illeti elég egyszerű családból származhatsz...
2019. márc. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
Neked van közönséges stílusod te gyökér nőgyűlölő proli mást már látom nem tudsz kitalálni úgyhogy maradt a hülyeség.Ja csak nem én kezdtem el seggezni meg homározni meg alpáriskodni szóval befoghatod.Öltözködési stílus??Átlátsz a monitoron vagy mi hogy egy rohadt kérdésből ilyeneket akarsz levonni ja aki felvesz egy tangát tuti proli hát persze max a hülye fejedben.Te vagy az aki egy egyszerű mondatot nem bír felfogni szóval max te jössz egyszerű családból, de ezt már eddig is bizonyítottad.
2019. márc. 4. 13:52
 36/51 anonim ***** válasza:
65%
Eme hozzászólásod is a tényeket bizonyítja kislány!
2019. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
Oké játszd csak az úriembert, most már úgyis mind1 ami tényleg bizonyít az a 19%-od meg a korábbi hozzászólásaid hiába csinálsz úgy mintha nem lennének ott.
2019. márc. 4. 15:43
 38/51 anonim ***** válasza:
79%

Azért annyi a pontom amennyi mert a sok parasztnak nem tetszik az igazság.


Te meg elég buta lehetsz ha nem látsz át azon ami itt működik.


Segítek!


Annak magas a pontszáma aki azt írja amit a többi birka és amit a kérdező olvasni szeretne.


Ilyen az emberi pszichológia.


Mindent megtesz hogy fennt maradjon a pontszáma és olyanok mint te belesétálnak a csapdába mert hisznek az ilyeneknek pedig nem ők frankók.

2019. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, ne foglalkozz vele. Ennél a kérdésnél is elkezdte osztani az észt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2019. márc. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:
Ohh te önimádó kis szarzsák majd megmondom én miért ennyi a pontszámod segíted mert sík hülye vagy:azért mert azt hiszed, hogy te vagy az Isten és mindenkinek be kell hódolni a hülye fejednek.Ja persze itt mindenki aki válaszolt hülye és te vagy a világ esze aha.Nrm csodálom, hogy így utálod a nőket, mert egy ilyen egocentrikus kis hülye mellett senki nem tud megmaradni.Nemtudom te erre vered, hogy napokig hajtod a semmit gyakorin, de vedd már észre hogyha ennyien vannak ellened és te pattogsz itt egyedül akkor kinek lehet igaza.Na erről ennyit hidd csak el a szarságaidat és ki fog mindenki közösíteni.
2019. márc. 5. 09:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!