Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerintetek mennyire...

Lányok, szerintetek mennyire elfogadhatók nyáron strandra a tangásabb alsójú bikinik?

Figyelt kérdés
Nem kimondottan a csíktangára gondolok hanem olyasmire amiben azért van anyag és inkább olyan féltanga típusú.

2019. febr. 24. 14:27
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz már b***od ki mondta h nem lehet ellenvélemény???Előtted is volt ha nem tűnt volna fel és azzal nem is volt semmi bajom mert nem ilyen alpári retek stílusban volt megfogalmazva.Az meg a másik hogy ez a kérdés még mindíg LÁNYOKNAK szól szóval elmondom mégegyszer mert látom a szefós agyad nem tudta felhoni, hogy paliként pláne ilyen stílusban senki nem kíváncsi a szutyok kis véleményedre szóval el lehet húzni.Strand ide vagy oda nem kérdezett téged senki.Amúgy meg igen elég fura hogy férfi létedre igénytelen neked egy női fenék tangában nekem is mindjárt az volt a gondolatom mint az előttem válaszolónak, de ha nem is vagy meleg én nemtudom milyen nőkkel hozott össze a sors, hogy egy tanga miatt már ilyen következtetéseket vonsz le de a szexuális frusztráltságod ne itt vezesd le mert rohadt szánalmas.Amúgy meg te hebegsz habogsz itt össze mindenfélét meg magyarázkodsz, hogy miért nem lehet elfogadni az ellenvéleményt amikor már előbb is leírtam, hogy mi van de hát tanulj meg olvasni aztán majd megérted.
2019. márc. 2. 15:15
 22/51 A kérdező kommentje:
Ja és 2019 van szóval jobb lenne ha nem homároznál.
2019. márc. 2. 15:17
 23/51 anonim ***** válasza:
15%

Még mindég arról van szó hogy te közterületnek minősülő helyen szeretnéd kitenni egy intim testrészedet amit lehet izlésesen is kitenni,de te többet szeretnél mutatni belőle.

És furamód ez igen engem férfi létemre ez zavar!!

Csak egy pelda!

Pont itt sok nő azon volt felháborodva hogy ha egy férfi szűk farmert visel akkor kirajzolódik a nemiszerve körvonala.

Akkor ezek a lányok homárkák? Mivel zavarja őket egy férfi nemi szerv domborulata?

Mellesleg nem írtam először a homározást hanem a 19-es versenyző!

Nézz utánna.

2019. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
76%

#23


STRAND! Ez a szó mit jelent számodra? Ez nem olyan közterület, mint egy park. A strandon, szinte ruha nélkül vagy.

Vannak nudista strandok is, ahol meztelenül vannak ott az emberek!


Ha annyira közönséges, illetlen lenne, akkor nem gyártanának ilyen fürdőruhát.


Én nem homárt írtam, hanem a nevén neveztem, hogy meleg. Ez a neve és nem a homár. Így az agyilag éretlen gyerekek hívják, mint te.


Ha én meglátok egy nagyon szűk farmerban pasit, pont nem a nemiszervével vagyok elfoglalva, hanem a fenekét nézném meg, ha van rá lehetőség. Tudom, ma már ez a divat, hogy még a pasik is testhez simuló nadrágot viselnek, ami eddig a nők "kiváltsága" volt. Az ilyet inkább divatmajomnak nevezem, vagy pedig valójában azért vesz fel ilyet, mert tényleg meleg az illető.

2019. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
17%

A strandon is van etiket ha nem tudnád!

Homár vagy meleg teljesen mindegy mert a meleg az lehet hőmérséklet is.

És had kérdezzem meg hogy hány meleget láttál szűk farmerban?

Mert én anno a hiradóban láttam pár felvételt a budapesti pridéról és ott a melegek térdnadrágban voltak! Akkor most..?

És mivel gyártanak férfi szűk nadrágokat is amivel nem a melegeket celozzák meg ezért a hetero férfiak is hirdhatják mivel nem csak a nők kiváltsága a komfort érzet.


A harisnya viselése anno a férfiak “kiváltsága” volt de most kik hordják??

2019. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
76%

#25


Ha a strandon lenne olyan etikett, akkor a túlsúlyos elhízott nők nem vehetnének fel bikinit. Na erről csak ennyit.


Ha megkérdezem, hogy meleg vagy? Akkor nem a hőmérsékletre értem, te h..lye gyerek.

Az, hogy a mai világban, ki hetero, vagy ki homoszexuális, azt így nem tudjuk, viszont apró jelek is utalhatnak rá, viselkedés, hanghordozás, testbeszéd.


"A harisnya viselése anno a férfiak “kiváltsága” volt de most kik hordják??"


"A 12.–13. században Közép-Európában férfiharisnyaként a comb felett az alsónadrág szerepét betöltő kelmetekercshez (berche) rögzítve viselték, 1500 táján ebből alakult ki az a ruhadarab, amit a harisnyanadrág ősének tekinthetünk.


A mai értelemben vett harisnya története a középkorban kezdődik. A nemesek a 14. században kezdtek harisnyát hordani, ez akkor selyemből készült. Ekkor említik először a női harisnyát is, ami azonban abban az időben még a férfiszemek elől rejtegetett ruhadarab volt, amit nem tehettek ki közszemlére. A férfiak harisnyái azonban a reneszánsz idején már a gazdagság jelképeivé váltak, amiket pamutból, gyapjúból, selyemből, angórából készítettek és változatos színekben viseltek, sokszor hímzéssel is díszítettek. A kötés – amit akkor még kézzel végeztek – igen alkalmasnak bizonyult ezeknek a harisnyáknak a készítésére, minthogy a kötött kelme rugalmas szerkezeténél fogva nagyon jól illeszkedhet a lábfej és a lábszár formájára."

[link]

2019. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
17%

Látod? Téged meg a túlsúlyos nők irritálnak. És? Most förmedjek rád? Ez a te megállapításod az enyém más.

Te marha! A melegséggel ironizáltam a hőmérsékletre ahogyan te az óvodás felfogással a homárra,de látom nem tünt fel.

2019. márc. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
72%

Én nem pattogok ezen, mint te. Nem hozom fel az etikettet, prűdséget, nem nevezem gusztustalannak, meg illetlenségnek, meg közterületnek a strandot..stb.


Te még mindig gyerekes felfogású vagy.

2019. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
15%

Te nem mert hasonszőrű vagy a kérdezővel!


Érdekes hogy férfi létemre nem a dugáson meg a nőkön jár az eszem mint a mostani huszonéves kisfiúknak és ezért vagyok gyerekes.

Meg hogy nem fedetlen sheggek után csorgatom a nyálam.


Rajtatok nőkön sem lehet eligazódni, egyszer azért nyavajogtok mert minden férfi csak “azt” akarja meg csorgó nyállal lesnek benneteket,most meg velem az a baj és azért vagyok gyerekes mert ez nem hoz lázba.

És hogy engem ez zavar az had legyen az én jogom.

2019. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
Strand közterület meg ilyenek jajj...hát jó, hogy nem vered meg azt aki fel mer venni a drágalátos közterületeden egy tangás alsójú bikinit.Ez a közterületezés már tényleg nagyon belemagyarázás meg magyarázkodás.Túl van tárgyalva a téma fogadd el, hogy akárhogy magyarázkodsz közterületekkel meg hogy olyan is van ott és látja akinek nem tetszik stb. stb. még mindíg arról van szó, jogy nem neked szólt a kérdés, mert nem vagy lány.Én is tudom, hogy egy strandon nem cdak lánypk vannak és azt is, hogy talán valami rohadt nagy véletlen folytán 1000 évente egyszer megeshet h egy férfinak fáj ha egy lány felvesz egy tangát de nem erre voltam kíváncsi.Amúgy meg te nézz utána, de igen a homározást te kezdted, mert ő meleget írt ahogy azt értelmes emberek szokták.Az meg, hogy ilyen szűk gatyákból meg öltözködésből akarod megmondani hogy ki a meleg és ki nem elég múltszázadi gondolkodást sugall tekintve hogy manapság a férfidivat néha nőiesebb ruhákat vonultat fel mint az eleve nőknek tervezett ruhák.Arra meg hogy egyes lányokat zavar h látszik egy férfi nemiszervének látszik a körvonala a szűk nadrágon keresztül csak annyit tudok mondani, hogy valószínűleg azért mert a farmert nem egy olyan helyen veszi fel ahol alaphelyzetben is alíg van rajtad ruha mint pl. a strandon és ezért más a megítélése.De erről nem tudok sokat mondani mert engem nem zavarna sőt én is megnézném inkább a fenekét az adott férfinak ha már van rá lehetőség.Na mind1 látom neked hiába ír az ember szeretsz értetlenkedni meg veszekedni.
2019. márc. 2. 17:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!