Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fluffy Slippers cipőkről...

Fluffy Slippers cipőkről bármilyen vélemény?

Figyelt kérdés
Leginkább az érdekelne, hogy ha rendelni szeretnék milyen tapasztalatok vannak a méretezéssel kapcsolatban? Kissebb/ nagyobb méret kell e belőle mint az átlag cipőkből, vissza lehet e küldeni méretcserére stb:)
2019. márc. 21. 22:56
1 2
 11/16 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, már nagyon megbántam hogy rendeltem tőlük.... full gagyi kínai cipő sokszoros áron.... kb bármelyik kínaiban megtalálod ugyanezeket a cipőket, sokkal olcsóbban.... csak azt nem értem hogy sikerült elérnie a tulajnak hogy ennyi “celeb” reklámozza neki ezeket a kínai cipőket....
2020. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A Szabó Annabella a tulajdonos, elég ismert influencer lány, szóval szerintem megvannak a kapcsolatai, így nem volt nehéz ismert emberekkel reklámoztatni a kínais cipőit.
2020. ápr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Ja így már értem... megnéztem ezt az influencer csajt, eléggé ijesztő....
2020. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én nemrég rendeltem, vissza is küldtem. Nagyon gagyi, és műanyag.

A belseje az első próba után kijött.

Senkinek se ajánlom, mert gagyi kínais cipőket árulnak felárazva.

2021. márc. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Kb. 2 éve rendeltem tőlük egy szandált és egy cipőt, a szandál 1 hétig bírta, pedig rendeltetésszerűen volt használva. A cipőnek a második napon felvált az egész talpa.. Írtam nekik üzenetet, kicserélték, mivel beismerték, hogy minőségi hiba volt. De az új cipő is néhány napot bírt. Utána inkább már nem is írtam nekik, tanulópénznek fogtam fel. De soha többet onnan! Gagyi, kínai cipő. Sőt, a kínaiból vásárolt cipőim is tovább bírják.

Valóban Szabó Annabella a tulaja a cégnek. Valószínűleg csak azért reklámozzák ennyire neki az influencerek a cipőket, mert megvannak a kapcsolatai. Erre mondják, hogy pénz beszél, kutya ugat..

2021. márc. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
1800!!! Forintért láttam kínaiban (Szekszárdon van az XXL, nagyon sok minden van) ugyanazt a cipőt, ami náluk 11000 Ft. :)
2021. máj. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!