Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért teszik az öltözködés...

Miért teszik az öltözködés függvényévé a nőiességet?

Figyelt kérdés

Sok férfitól hallom, hogy az igényes, nőies nő minimum így öltözik a hétköznapokon (és nem gyalogol, hanem autón jár):

[link]

[link]

[link]


Valóban szépek ezek a nők/ruhák, de szerintem ez a hétköznapokra túlzás, és a cipő miatt kényelmetelen is, akkor is, ha tényleg csak pár métert sétál.



Én a mindennapokban így szoktam öltözni, de sokak számára ez már az "igénytelen" kategória (nem hordok magassarkút):

[link]

[link]

[link]

Illetve nekem is vannak szoknyáim, nyáriruháim, olyan képeket most nem keresek külön.


Divatos nagyobb táskáim sincsenek (MK vagy olcsóbb hasonló), többnyire kis hátizsákot vagy ha bevásárolni vagy néha az egyetemre is, akkor feliratos vászonszatyrot viszek magammal (más szöveggel):

[link]


Nem tudom, miért vagyok ettől sokak számára igénytelen, nem járok se szakadtan, se koszosan, csak kényelmesen.

Nem hiszem, hogy ettől most kevésbé lennék nőies...


2019. ápr. 12. 09:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%
Nő vagyok, de én olyan férfivel még nem találkoztam, akinek tetszett volna, amit elsők között linkeltél. Én is úgy öltözöm, ahogyan te és még soha nem nézett le ezért egyetlen férfi sem.
2019. ápr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy öltözök, mint amiket a második kategóriához linkeltél, néha esetleg egy csinosabb blúz befigyel, szökőévenként veszek fel valami lezserebb szoknyát... sose szóltak még meg emiatt.

(Divatos nagyobb táskám van, mert csak abba férnek bele a cuccaim egész napra. :D )

Magassarkút viszont nem veszek soha, max váltócipőnek hozok, ha valami rendezvény van, amúgy meg vonatozzon-metrózzon magassarkúban az, akinek hat édesanyja van. :D


Egyébként amiket fentebb linkeltél, azok alkalmi szettek (kivéve a 3., azt még mindig próbálom feldolgozni :DDD ), egy egyszerű munkás hétköznapra nagyon durva túlöltözés lenne szerintem.

Most Pesten kezdtem új munkahelyen két hónapja, mióta ide járok, mindig elcsodálkozok, hogy mennyire sok a "csöves" ember, és nem, nem a hajléktalanokra gondolok, hanem azokra, akik tojnak bele, és konkrétan igénytelenül öltözködnek. Aztán őket is sokszor párosával látom.

Idiótákra nem kell hallgatni. Akármit csinálsz, lesz olyan, akinek épp nem tetszik, szóval felelj meg magadnak, és kész.

2019. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
3%

Mert az első linkeken lèvők a nőiesek meg kellemesek a szemnek,jò èrzès ràjuk nèzni,eleve tudjàk,hogy mi kell egy férfinek,plusz látszik adnak magukra,meg csinosak,öröm ràjuk nèzni,kìvànatosak,plusz elvileg nem akarnak gyereket se alakjuk vègett meg nem fog elhìzni sem.


A màsodik kategòria linkjei az a max ,,legyünk jò haverok" de bottal se,semmi nőiessèg,full igènytelenek,tornacipő(amelyik nő ezt felveszi az randiig nem jutna el), kötött nagyanyàm pulcsi szintèn lelohasztő,gagyi az egèsz ìzlèstelen nőietlen,nem tudja mi kell a paliknak,plusz az a ,,szeretsz elfogadsz ìgy is" amikor felhìzik majd 70 kilòra pluszban.

2019. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
83%

"Sok férfitól hallom, hogy az igényes, nőies nő minimum így öltözik a hétköznapokon (és nem gyalogol, hanem autón jár):"

A sok férfitól az mégis mennyi? Számold csak át. Mindjárt kiderül, hogy az a sok csak pár darab.

Oké, ha a számolás megvolt, akkor küldd el a második pakkban linkelt képeket az ÖSSZES férfi ismerősödnek. Ha túl sok van, akkor mondjuk 100-nak. És számold meg, hánynak fog bejönni. Ha kész, jöhetsz vissza és leírhatod, hogy egy újabb logikátlan kérdés lett feltéve.

2019. ápr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

#3

Úristen, hogy jönnek ide ilyenek, hogy akar-e gyereket meg hogy elhízik-e? :D

Oké, hogy neked jobban tetszik egy szoknya+magassarkú szett külsőre (bár egyszer próbáld ki, milyen úgy melóba járni), de miért kell ilyen beteg elméleteket mögé rakni? :D

2019. ápr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
0%
Arra cèloztam,hogy a nőies csajok azok mivel igènyesek ezèrt nem fogja magàt elhagyni soha,plusz tudja,ha elhagyja magàt akkor kiesik a pixisből ès a minősègi pali kivàgja.
2019. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
0%

5-ös a pàrom magassarkùba jàr,köszöni szèpen nem rinyàl es szereti is.

Erről ennyit.

Te meg pròbàlj meg egy komplett edzèst kevès pihenővel vègig tolni szuper ès triszettben utana hasazàs ès 30 perc kardiò mindezt 10 òra melò utàn.

2019. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
69%
Ezek nagyon szélsőséges példák. A farmer póló tornacipő hátizsák kombó és a járhatatlan magassarkú között azért van átmenet
2019. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Nem direkt szélsőséges.

A második ahogy konkrétan én öltözök, nem az elsőt akartam ellensúlyozni.

2019. ápr. 12. 10:18
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

"5-ös a pàrom magassarkùba jàr,köszöni szèpen nem rinyàl es szereti is.

Erről ennyit."

Ez hogy jön ide? Egészségére. Nyilván vannak nők, akik szeretik a magassarkút. Mit szeretnél ezzel mondani?


"Te meg pròbàlj meg egy komplett edzèst kevès pihenővel vègig tolni szuper ès triszettben utana hasazàs ès 30 perc kardiò mindezt 10 òra melò utàn."

Ez is hogy jön ide? Mi köze ehhez az egészhez? :D

2019. ápr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!