Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért teszik az öltözködés...

Miért teszik az öltözködés függvényévé a nőiességet?

Figyelt kérdés

Sok férfitól hallom, hogy az igényes, nőies nő minimum így öltözik a hétköznapokon (és nem gyalogol, hanem autón jár):

[link]

[link]

[link]


Valóban szépek ezek a nők/ruhák, de szerintem ez a hétköznapokra túlzás, és a cipő miatt kényelmetelen is, akkor is, ha tényleg csak pár métert sétál.



Én a mindennapokban így szoktam öltözni, de sokak számára ez már az "igénytelen" kategória (nem hordok magassarkút):

[link]

[link]

[link]

Illetve nekem is vannak szoknyáim, nyáriruháim, olyan képeket most nem keresek külön.


Divatos nagyobb táskáim sincsenek (MK vagy olcsóbb hasonló), többnyire kis hátizsákot vagy ha bevásárolni vagy néha az egyetemre is, akkor feliratos vászonszatyrot viszek magammal (más szöveggel):

[link]


Nem tudom, miért vagyok ettől sokak számára igénytelen, nem járok se szakadtan, se koszosan, csak kényelmesen.

Nem hiszem, hogy ettől most kevésbé lennék nőies...


2019. ápr. 12. 09:38
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem eléggé szélsőséges példákat raktál a kérdésbe. És ha azt mondod, hogy hétköznapi viselet, az egyáltalán mit jelent? Mert ha az ember egy komoly cég irodájában dolgozik, akkor nem igazán lehet neki a hétköznapokon farmerben, csíkós polóban és virágmintás farmerkabátban megjelennie a dress code miatt.
2019. ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Hétköznapi alatt szabadidős viseletre gondoltam.

Tehát amiben bevásárolni, sétálni, kávézóba, moziba megy az ember.


Írtam, hogy nem direkt szélsőséges. A második, ahogy konkrétan én öltözök.

2019. ápr. 12. 13:47
 23/35 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen rendben van a te öltözködésed. Nem slampos, szerintem éppen annyira nőies, amennyire kell. Nem azért megy sétálni/bevásárolni/ egyáltalán ki az utcára az ember, hogy utána csorgassa a nyálát mindenki.


Másrészt van az a "társadalmi réteg", amelyik így öltözködik, mint az első képeken. Ők vagy a celebek, akik közé normális embernek ma már kicsit égő bekerülni. Vagy a kigyúrt izomagyak kitartott pénznyelői, akiket rögtön kidobnak, ha már nincs elég nagy díszítőértékük. Lásd, ahogy a szakemberünk is leírta.


Ne sajnáld, hogy ezek az ismerőseid nem tartanak nőiesnek.

2019. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
6%

Csak azt mondja el valaki ha kigyùrt mièrt izomagy?


Akkor nèzzètek meg,

- Rich Piana(halàla előtt sikeres cègei voltak)

- Csuhai Jani(sajàt konditerem hàlòzat,cègek)

- Konstantin Sebő(4 nyelven beszèl,sajàt online nyelviskola sikeres)

- Cseperkàlò Pèter(amerikai IT diploma,programozó cèg tulajdonos)

- ismerek egy sràcot èrtèkesitèsi igazgatò.

- Berecz Krisztiàn,saját cège van,gazdag nagyon sikeres



Gondolom mindeki szeretne ilyen izomagy lenni,ilyen karrierrel.


Ja ès mièrt lenne pènznyelő egy szèp nő,ez szimpla irigysèg csak mert ilyen csaj szòba nem àllna vele,plusz irigy a kisportolt sikeres de ehhez tenni se árt.

2019. ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nekik nem az életük teljesítménye, hogy 10 óra munka után még le tudtak menni gyúrni egy kicsit.
2019. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
Ahaaa èrtem, most mit fènyezzem magam de senior programozò vagyok megnyugtatlak :))))
2019. ápr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
92%

Megtanultal programozni, gratulálok, bár azt hittem, hogy ahhoz agy is kell-most már legalább ezt is tudom.

Elarulom neked, hogy nem minden nő abban éli ki a noiesseget, hogy 20centis sarkakon totyoraszik reggeltől estig, én például egy lerugott converseben is tudok nőies lenni. Az edzesrol idehanyt katyvaszodnak pedig semmi köze a témához, plusz nem, te sem leszel ettől sem több, sem kevesebb.

2019. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%

27-eske làtom szemèlyeskedni tudsz.

En eddig nem toltàm ràd sarat,de biztos eddigi cègek is hülyèl,te biztos sokkal jobban tudod mennyi agyam kisanyàm,nahàt biztos vagyok benne neked rengeteg van,gondolom te is valami senior munkatàrs lehetsz.


Ha màr sarazol akkor kölcsön kenyèr visszajàr.

2019. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
92%

"27-eske làtom szemèlyeskedni tudsz." Ja mert te eddig mit csináltál? "Te meg pròbàlj meg egy komplett edzèst kevès pihenővel vègig tolni szuper ès triszettben utana hasazàs ès 30 perc kardiò mindezt 10 òra melò utàn."

"egalàbb te nem kellesz nekünk,neked marad a zsìragy àtlag melòska. Cupp neked "

:D


Barátom programozó, sportol és eszébe sem jutna ennyit vergődni egy ilyen témában és ekkora rinyát levágni, idegen nőket ekézve...szóval ne kamuzgass itt, hogy neked milyen barátnőd van meg a többi, nagyon kilóg a lóláb, frusztrált vagy. Nem ez az első eset, hogy itt vered magad a nőgyűlölő dumáddal.

És úgy írom ezeket, hogy szeretek platformos magassarkút hordani, de nem nevezem igénytelennek, aki nem, mert nem is tesz jót.

2019. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy gondolod 29-s lezàrtam a tèmàt veled.

Èlj ebben a hitben pont.

Tovàbbi sok sikert neked.

2019. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!