Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért teszik az öltözködés...

Miért teszik az öltözködés függvényévé a nőiességet?

Figyelt kérdés

Sok férfitól hallom, hogy az igényes, nőies nő minimum így öltözik a hétköznapokon (és nem gyalogol, hanem autón jár):

[link]

[link]

[link]


Valóban szépek ezek a nők/ruhák, de szerintem ez a hétköznapokra túlzás, és a cipő miatt kényelmetelen is, akkor is, ha tényleg csak pár métert sétál.



Én a mindennapokban így szoktam öltözni, de sokak számára ez már az "igénytelen" kategória (nem hordok magassarkút):

[link]

[link]

[link]

Illetve nekem is vannak szoknyáim, nyáriruháim, olyan képeket most nem keresek külön.


Divatos nagyobb táskáim sincsenek (MK vagy olcsóbb hasonló), többnyire kis hátizsákot vagy ha bevásárolni vagy néha az egyetemre is, akkor feliratos vászonszatyrot viszek magammal (más szöveggel):

[link]


Nem tudom, miért vagyok ettől sokak számára igénytelen, nem járok se szakadtan, se koszosan, csak kényelmesen.

Nem hiszem, hogy ettől most kevésbé lennék nőies...


2019. ápr. 12. 09:38
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
28-aska,tudod mindenki azt kapja vissza az élettől, amit ad. Igen, szeretek személyeskedésre személyeskedéssel reagálni, hogy utána a szememre hányják-ezzel szintén önmagukat lejárat va. További gondtalan sportos és programozós életet a tökéletes barátnőd mellett!
2019. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, mert a nőiesség nem csak az, hogy milyen ruhát veszel fel, hanem sok minden másból rakódik össze.


Aki a nőiességet csak a ruhával köti össze, az még vagy tini, vagy nem nőtt fel fejben, nem érett férfi.

2019. ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Csak a begyöpösödött GYIKes fasziknál dívik az, hogy akkor szép csak egy nő, ha kisestélyiben jár, meg limuzinnal.

Sokkal több múlik a kisugárzáson, mint néhány ruhán.

2019. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Én is azt szeretem ha egy nő igényes,de az elsők nem hétköznapi viseletek legalábbis nem egy átlag nőnek.
2019. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Például ilyenek tetszenek: [link]
2019. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!