Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért teszik az öltözködés...

Miért teszik az öltözködés függvényévé a nőiességet?

Figyelt kérdés

Sok férfitól hallom, hogy az igényes, nőies nő minimum így öltözik a hétköznapokon (és nem gyalogol, hanem autón jár):

[link]

[link]

[link]


Valóban szépek ezek a nők/ruhák, de szerintem ez a hétköznapokra túlzás, és a cipő miatt kényelmetelen is, akkor is, ha tényleg csak pár métert sétál.



Én a mindennapokban így szoktam öltözni, de sokak számára ez már az "igénytelen" kategória (nem hordok magassarkút):

[link]

[link]

[link]

Illetve nekem is vannak szoknyáim, nyáriruháim, olyan képeket most nem keresek külön.


Divatos nagyobb táskáim sincsenek (MK vagy olcsóbb hasonló), többnyire kis hátizsákot vagy ha bevásárolni vagy néha az egyetemre is, akkor feliratos vászonszatyrot viszek magammal (más szöveggel):

[link]


Nem tudom, miért vagyok ettől sokak számára igénytelen, nem járok se szakadtan, se koszosan, csak kényelmesen.

Nem hiszem, hogy ettől most kevésbé lennék nőies...


2019. ápr. 12. 09:38
1 2 3 4
 11/35 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
74%
A kérdező rendesen el van tévedve. Gondolom 18-20 éves slim fit gatyás, elfordított baseball sapkás kisfiúcskák diktálják neki, hogy mi a nőies, meg mi az igénytelen...
2019. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
0%

#10

1. Ùgy jön ide,hogy megtanulta hasznàlni a magassarkùt meg a nőiességèt.

Erre cèloztam,hogy ezzel takaròznak sokan,hogy a magassarkút nem lehet viselni meg pròbàljam meg èn is,àllandòan ezeket nyomatjàk.

Pedig aki viseli egyik se rinyàl miatta,eleinte kènyelmetlen de utàna megtanuljàk hasznàlni.


2. Meg,hogy a nehèzsègekre céloztam,hogy nekem is vannak ùgymond nehèzsègek,pl 10 óra melò utàn màs alszik meg minden baja mi akkor megyünk le edzeni, nekünk se kènyelmes de megtesszük csak erre akartam reagàlni.

2019. ápr. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
48%

Arra én is kíváncsi lennék, kérdező, hogy mégis kiktől, hány személytől, milyen korosztálytól hallottad ezt a b..romságot.

Az biztos, hogy egy szoknya nőiesebb a nadrágnál, ez tény. De a 10-15 centis sarkú cipő meg egészségtelen és kényelmetlen.


Szerintem ez a kérdés úgy kamu, ahogy van.

2019. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Már mi lehetne ezen kamu, most komolyan?

De már megszoktam, itt minden kamu -.-


Amugy ismerősöktől, és 20-25 év között.

2019. ápr. 12. 10:37
 15/35 anonim ***** válasza:
9%

Szóval azt hiszed, hogy az a jó, amit a te ismerősi köröd mond! Gratulálok! És el is hitted neki, különben nem írtad volna ezt ide ki.


Ne légy már ennyire buta, hogy elhiszed ezt a b..romságot, amit mondanak.


Ha néhány sokat csalódott pasi azt mondja, hogy a nők k..rvák és csak a pénzre hajtanak, akkor te ezt el is hiszed?

2019. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy normális hétköznapi nőre fel sem áll nekik. Ezért.
2019. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
93%

Tök jó, idejön egy kissrác, aki megmagyarázza, hogy az nem is nő, aki nem magassarkúban jár mindenhova.


Kérlek, meséld már el nekünk, mennyi tapasztalatod van a témában, hányszor volt rajtad magassarkú?


😁😂

2019. ápr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%

17-eske a PÀROM jàr magassarkùba,megkèrdeztem tőle nem kènyelmetlen neki.

Kèpzeld azt mondta nem,es imàdja.

Olvasni tanulj meg,több nővel is beszèlgettem erről 10-ből 8 szereti.

2019. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező, a hasazásról írt válaszoló alapján meg is tudhattad, milyen típusú pasik azok akiknek csak a magassarkú tiptopcsaj jön be. Izomagy a kategória neve :), onnan ismerhető meg hogy a csajaik 45 kilós élő kirakatbabák és a gyúrás meg a csirkerizs az életük.


Szóval ha te nem ilyen fickóra vágysz akkor nyugodtan hordj farmerdzsekit tornacipővel ;)

2019. ápr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
0%
Jòl van 19-s legalàbb te nem kellesz nekünk,neked marad a zsìragy àtlag melòska. Cupp neked :))))
2019. ápr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!