Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Mikor fekudjek kés alá?

Figyelt kérdés
30 eves vagyok. Még nem szültem de a melleim nagyon csúnyán lógnak. 75/C a meretem, a ferjem előtt évek óta rejtegetem a cicimet. A nogyogyaszomon kívül másnak még nem engedtem hogy lássa. Most elég sokat fogytam és még jobban lóg. 2 év múlva szeretnénk kb babát, előtte szerintetek muttessem meg vagy vallaljam még ezt igy ba pár évig? Már bikinit se merek húzni. Kb mint 2 tejes zacskó :( Ugy szeretnék már a ferjemmel úgy együtt lenni hogy ne kelljen a melleimet takargatnom.

2020. nov. 26. 08:35
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
85%
Én biztos hogy nem közelednék feléd szexuálisan, ha nem vennénk le a melltartót. Nem tudom hogy a párod ezt hogy viseli el.
2020. nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
78%

Csak sötétben, és melltartóban...?

Atyavilág! :-D

2020. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
90%
Kerdezo, ezt azert kell megfontolni, mert oke, hogy a mai implantatumokat nem kell annyira gyakran cserelni, de azert “karbantartast” igenyelnek. Plusz, manapsag mar ugyan ez is ritka, de ha valamiert szetpattan/ szakad benned, akkor azt azonnal meg kell muteni, eletveszelyes allapotot okozhat, es az is penz. Lesz ezekre eleg tartalekod?
2020. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 exronin ***** válasza:
100%
Inkább próbálj végre őszinte lenni a társaddal. Miért, mi lesz, ha minden nap látja a melled??? Azon elgondolkodtál már, hogy te is fel tudod szabadítani magad?
2020. nov. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
78%
A fejben lévő problémákat nem lehet sebészkéssel orvosolni!
2020. nov. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Hú már nagyon elrugaszkodtunk a témától
2020. nov. 27. 15:44
 17/33 A kérdező kommentje:
Amíg nem láttátok hogy miről is van szó, ne a gondolkodasmodommal gyertek...
2020. nov. 27. 15:45
 18/33 anonim ***** válasza:
75%

Biztos vagy benne, hogy a férjed szívesebben maszírozna két gumilabdát, mint a szeretett felesége valóságos testét?


Én nem vagyok ebben biztos...

2020. nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%
Jó ez kamu
2020. nov. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
23%
Csinaltasd meg. Nem kell cserelni. Nem szakad szet,mert zseleszeru szilard. De jo,h egyik valaszolonak sincs szilikoncicije. De a legtobb nem is fogott eleteben. Nincs gumilabda hatasa fogasra se.
2020. nov. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!