Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Mikor fekudjek kés alá?

Figyelt kérdés
30 eves vagyok. Még nem szültem de a melleim nagyon csúnyán lógnak. 75/C a meretem, a ferjem előtt évek óta rejtegetem a cicimet. A nogyogyaszomon kívül másnak még nem engedtem hogy lássa. Most elég sokat fogytam és még jobban lóg. 2 év múlva szeretnénk kb babát, előtte szerintetek muttessem meg vagy vallaljam még ezt igy ba pár évig? Már bikinit se merek húzni. Kb mint 2 tejes zacskó :( Ugy szeretnék már a ferjemmel úgy együtt lenni hogy ne kelljen a melleimet takargatnom.

2020. nov. 26. 08:35
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Na ide figyelj, kisanyám.

TE szóltál bele abba, amihez nem értesz, mert te nem véleményt mondtál, hanem beleokoskodtál a témába, csak épp hülyeséget. Ez ordít abból, hogy burkoltan dicsekszel a kérdezőnek pont arról, ami miatt ő szorong és ami a te korodban még természetes, pláne, hogy marhára nem nagy mellekről beszélünk, hiába erősködsz, hanem átlagos méretűekről.


Pofából meg lehet visszavenni, mert én is nő vagyok, ráadásul C kosaras, ami rohadtul nem nagy továbbra sem. Plusz akiknek te itt nagy szájjal visszadumálsz mocskos stílusban, lehet, némelyikük az anyád lehetne és ezerszer többet letett az asztalra, mint te, aki egy csitri vagy. És még neked áll feljebb, hogy valamit rosszul tudsz, marhára nem ideillő választ írsz és erre valaki fel merészeli hívni a figyelmed.

Ja és nem a korod a baj, ha ez nem tűnt volna fel, hanem hogy hülyeséget írtál. Ami lehet azért, mert még fiatal vagy, van időd megtanulni, de akkor meg nehogy már még te sértődj meg, mert megmondják neked, hogy tévedsz.

2020. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo,


En a helyedben most elmennek egy plasztikai sebeszhez, vagy tobbhoz is egy konzultaciora es allapotfelmeresre. Marcsak azert is, mert nem mindegy, hogy a kivant forma, amit szeretnel, az mivel jar. Lehet csak egy felvarras kellene, az is lehet, hogy felvarras es pluszban implantatum behelyezese.Lehet a logast megoldja egy jo profilu implantatummal a mellnagyobbitas, az kitolti a felesleges bort is. Erted, vannak opciok. En nem talalgatnek meg dilemmaznek a helyedben, hanem elmennek konzultaciora. Ugy az sem mindegy, hogy bor vagy izom ala rakjak az implantatumot a szoptatas miatt.


Sajnalom, hogy nem vagy melegededve a melleiddel, evekig en sem voltam, es mindent amit talaltam a mutet temaban elolvastam, rengeteg kepet, videot neztem. En megertem, hogy megmutened, es mivel az a fontos, hogy te legyel magaddal elegedett, ezert vagj bele minel elobb.


(mas: nekem sem tokeletesek, de sokat segitett, hogy mar elfogadom magam, es a melleimet is szebbnek latom, illetve 15 ev utan vegre kaptam pozitiv visszajelzest roluk, amit addig sohasem... )


Viszont ha elfogadsz meg egy jotanacsot, az etkezesre es a sportra mindenkepp figyelj oda, esetleg egy hormonvizsgalatot is csinaltass, hogy minden rendben van-e, hogy mire mutetre mesz, mar ne az legyen, hogy hizol vagy fogysz.


Sok sikert.

2020. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Azért én nem tudom elhinni, hogy valaki feleségül vett anélkül, hogy valaha látta volna a melleidet. Ha valaki ennyire kitart melletted, akkor kizárt, hogy zavarná. Sajna nem mindenkinek feszes még fiatalon sem. Tudom, hogy nehéz elfogadni, de talán ha a férjed látná és pozitív visszajelzést kapnál akkor könnyebb lenne?

Amúgy én nem vagyok a plasztika ellen, de senkinek nem kéne undorítónak látnia a testét. Ez tényleg valószínűleg pszichés, én még a plasztika előtt felkérésnék a biztonság kedvéért egy pszichológust.

2021. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!