Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szilikonmellet akarok, de...

Szilikonmellet akarok, de rettegek az altatástól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már meg van rá a pénz, 3 éve tervezem, nyárra időzítettem, erre 3 hete műtöttek más miatt, és szörnyű volt az altatás után. Alig tértem magamhoz, amikor szólítgattak, nem tudtam kinyitni a szemem, nagyon ijesztő volt. Ráadásul feledékeny voltam utána 1 hétig.


Ez le lehet győzni valahogy?


2013. febr. 13. 15:19
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

Eszed akkor is aztán hatalmas. Ezt MIÉRT ITT kérdezed meg?! Ha elmész az orvosodhoz, akkor ő meg tudja mondani, hogy miylen alternatívák vannak. Ha valaki, akkor ő tud választ adni és te sem lennél megsértődve, hogy valaki beszól.

Ennyi.

2013. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Drága 25%-os, csak azt nem vetted figyelembe, hogy altatásnál nincs teljesen tudatánál az ember, és megfulladhat a saját nyelvétől.


Sajnálom, hogy ilyen buta vagy és még neked áll feljebb!

2013. febr. 13. 15:44
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
általános mindennapi légzésre gondoltam mert kb amennyi agyad van azt sem tudod magadtól:)amúgy hallottam olyan betegségről amikor nő a mell ugyan csak befelé mint a struma:)) 98%és 99%os vagy..matek megy?ezt kitudod olvasni?3,14csa?:)
2013. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
47%
nem bunkóskodom...figyelj nemcsoda,hogy előitélesek,manapság rengetegen csinálnak műmellett,úgy,hogy arra nincsis szükség,csak a majomja nagyobbat akar,persze vannak olyanok akik rászorulnak,pl.valami betegség miatt,vagy egyszerüen ténleg olyan kicsik,hogy nem tudja nőnek érezni magát,akkor JOGOS a műtét,de sok a fölösleges ezértis az előitélet,ami érthető
2013. febr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

A többi kérdésben is idiótának gondoltak, az is mind kamu volt.


Különben ösztrogénhiány a betegségem, 18 voltam, amikor rájöttek az orvosok.. Onnantól meg felesleges szedem a hormonokat, a mellem semmit sem nőtt. De szó szerint. Egy kis dudor sincs.


Amúgy rezidens vagyok, tehát még egyszer mondom, hogy nem vagyok h*lye. Akármilyen okosnak is hiszed magad, 25%-os.. Azért ez is elmond valamennyit. Keveset, de hát csak 25 %..

2013. febr. 13. 15:52
 16/24 anonim ***** válasza:
25%
nyersen és kíméletlenül őszinte vagyok korra nemre való tekintet nélkül..na kiolvastad?3,14csa vagy egyenlőre,majd ha valóban orvos leszel akkor is max egy dologra leszek használható de azt is a nemiséged határozza meg orvos a társadalom szolgája:)jövedelmezőbb szakmát is választottál volna kedves csillagvirág nekem 140cm a mellkasom kerület ha akarod tapizhatod:)
2013. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Úristen..:D

Na jó, erre már reagálni sem lehet mit, ennyire együgyű legyen valaki.. :D

De biztos jövedelmezőbb, mint a sarkon állni..:)))

2013. febr. 13. 16:04
 18/24 anonim ***** válasza:
8%
Tegyünk rendbe már valamit ha orvos leszel(de arra kérem krisztus zokogó anyját hogy ez ne így legyen)akkor teszel egy hipokrateszi esküt ami tartalmazza azt hogy a megszerzett tudásod maximálisan a betegek ellátásának szenteled segíted embertársaid most ne gyere a fogászokkal,magánorvosokkal,röviden az orvos van a betegért és nem fordítva eddig ok?140cm a MELLKASOM KERÜLETE.ebből arra asszociáltál hogy ku.va vagyok?Férfi vagyok 3,14csa:)nem vagy valami okos...
2013. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ez a 3,14csa nagyon béna. :) Elsőre is az volt, hát még így sokadjára.:)

Nem, nem ebből asszociáltam, hanem szegényke annyira buta vagy, hogy az már fáj.


Ráadásul tele vagy komplexusokkal, amit a 140 centis mellkasoddal, az erőddel próbálsz elfojtani. Valaki akarsz lenni, de az eszeddel (vagyis annak hiányával) nem tudtál érvényesülni, így hát az erődet fitogtatod.


Sajnállak, igazán szánalomra méltó, beteg ember vagy.


(másik felhasználónévről írtam)

2013. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Mondjuk fogalmam sincs, hogy jött az eskü ide, de hát totál mindegy.. :))

Te biztos tudod a beteg elméddel.


Ezt most halál komolyan mondom, menj el pszichológushoz, mert nem vagy normális.

2013. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!