Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A melleim miatt depressziós...

A melleim miatt depressziós vagyok. Szoptatás után járok és ez egy katasztrófa. Hallottam egy olyat, hogy pszihológus által a tb támogatja a korrekciót. Ez még igy van?

Figyelt kérdés
Kérlek ne bántást irjatok. Elég rosszul esik nekem az amit látok.20éves vagyok régen gyönyörű nagyok voltak mostmeg áhhh. Rosszul esik ha a párom vagy valaki ránéz.

2013. márc. 11. 08:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Utána néztem! Egy kis edzéssel javítható a helyzet. Mégiscsak jobb az edzés mint kiadni félmilliókat!!
2013. márc. 12. 11:06
 12/18 anonim válasza:
62%
Az eddzésnek semmi köze a mellhez és nem támogatja a tb.de mivel neked felvarrás neked bőrzacskód maradt gondolom ha nem implantot akarsz aznagy es csunya heggel jar tuti nem vállalnám be attol meg a lógós mell is jobb
2013. márc. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
miért ne lenne??? mellizom gyakorlatokról nem hallottál még? Amik megemelik a mellet...
2013. márc. 13. 06:58
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld ki az edzést, de szerintem ne várj tőle csodát. Minden esetre nagyon kíváncsi lennék a tapasztalataidra mondjuk úgy 1 év múlva.
2013. márc. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Azt várhatod hogy megemeljék. Nézz meg egy anatómia könyvet. A mellet nem a mellizom tartja, hanem a szalaogok és ha azok már kinyúltak nem rendeződnek vissza smmilyen tornától. Viszont a tested egészében jobb lehet a mozgástól formálod az alakod, így talán majd kevésbé fog zavarni a logós mell. Üdv. Egy személyi edző
2013. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%

A mell anatómiáját tanulmányozd. Zsírszövet, tejmirigyek és nem kevés kötőszövet. A kötőszöveten is sok múlik, de azt maximum műtéti úton tudják manipulálni. A mellizom nem fog semmit sem emelni rajta.


Nézz meg testépítő nőket, a zsírt leégetik magukról, akkora mellizmuk van, mint egy férfinak, mégis lóg a mellük. Ha az övékét nem emeli meg, a tiedet miért emelné meg?

2013. márc. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Megértelek! Én is ebben a cipőben járok,21 vagyok. Rosszul vagyok magamtól,utálooom a melleimet. Nekem normál méretű cickóim voltak,75B-sek. Most 90c és még lógnak is,a bimbókról ne beszéljünk... Sajnos nem támogatja a TB,pont azért,amit már írtak. Erre bizony gyűjteni kell egy "kevés" pénzt és megcsináltatni,máshogy nem lesz szebb. Sokat sírtam is emiatt,az önbizalmam nulla így,ez van,nem tudok mit tenni. Majd ha befejeztem a szoptatást megcsináltatom. Mást nem tudok..
2013. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mi baj a melleiddel pontosan?


Az edzésnél oda kell figyelni, hogy milyen gyakorlatot és milyen ismétlésszámmal végzel! Ha nagyon elrontod, akkor csak a zsírszövetek égnek le, és 2×2 gombócból fog állni a melled.


Egy képet mutatnál a cickókról privátban..?

2013. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!