Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kis mellekkel nagyon gáz a...

Kis mellekkel nagyon gáz a mellbimbó piercing?

Figyelt kérdés

Nem mintha olyan nagyon sokan látnák... Szeretnék majd nagyobb melleket is, de arra egyelőre nincs pénzem.

Eddig bármikor, ha szexre került a sor, mindig pólóban voltam, nem akartam levenni a fölsőt, mert gyűlölöm, hogy nincs mellem. Egy piercing elterelné a figyelmet erről a tényről szerintem.



2019. nov. 13. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem alapvetően nem gáz (meg a kis mell sem, sőt!), de az biztos, hogy még jobban oda fogja vonzani a tekintetet. Ergo ha te már alapból szégyelled a melled, nem hiszem, hogy jobban jársz, ha még fel is hívod külön a figyelmet rájuk.

Első körben pszichológust ajánlanék, hogy elfogadd a tested.

2019. nov. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem kis mellen még mutatósabb is.
2019. nov. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
A piercing pont, hogy mégjobban odavonzza a tekintetet.
2019. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a központba helyezi a melleket a piercing.
2019. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább pszichológust, vagy valami önismereti csoportot ajánlanék. Ez a pólóban szex nagyon gáz...
2019. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Mégjobban felhívná rá a figyelmet és bénán is néz ki
2019. nov. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól néz ki a piercing kis mellen, de tényleg fordulj pszichológushoz.


Engem a kis mell nem zavarna, de a póló fennmaradása nagyon!

2019. nov. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. Biztos sok férfinak tetszenél úgy is ahogy van.
2019. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
0%
hat ha szep formaja van, es nem olyan kicsi, hogy kb nincs is, akkor nem gaz 😂
2019. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Mutatós tud lenni kicsi és nagy mellekben egyaránt, de a kis mellet is lehet nagyon szeretni. Eddig úgy látszik nem hozott téged össze a sors olyannal, aki téged értékel, mivel az elkényeztetné a kis melleidet is, ami szintén olyan erogén zóna tud lenni, akár piercinggel, akár nélküle, hogy fel tudja dobni az együttlét örömeit. Tény, hogy sokan akarnak nagyobb melleket, ami egy ideig nem is baj, csak ha túlzásba esnek, de a pszichológus jó ötlet, ő is segíthet megbarátkozni vele, illetve egy jó társ is.

Ha mégis a piercing mellett döntesz, akkor jól fontold meg, kinél szúratod és kérj bele titán száras barbell ékszert.

Amúgy pedig a piercing a ruhákon át tud látszani, melltartó anyagtól függően.

2019. nov. 14. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!