Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kis mellekkel nagyon gáz a...

Kis mellekkel nagyon gáz a mellbimbó piercing?

Figyelt kérdés

Nem mintha olyan nagyon sokan látnák... Szeretnék majd nagyobb melleket is, de arra egyelőre nincs pénzem.

Eddig bármikor, ha szexre került a sor, mindig pólóban voltam, nem akartam levenni a fölsőt, mert gyűlölöm, hogy nincs mellem. Egy piercing elterelné a figyelmet erről a tényről szerintem.



2019. nov. 13. 11:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

“nem hozott téged össze a sors olyannal, aki téged értékel, mivel az elkényeztetné a kis melleidet is,”

Hát nehéz is lett volna “értékelni”, ha a kérdező még a pólóját sem hajlandó levenni. Az ő fejében levő gondokért is a partner a hibás?

2019. nov. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy fennmarad a póló szex közben... Egy kicsit fura, meg gáz. Én is önbizalom hiányos vagyok, én többnyire ezért félhomályban vagy full sötétben szoktam szeretkezni, de el nem tudnám képzelni, hogy a pólóm fenn maradjon. Sok örömtől vonod meg magad, mert a mell is egy erogén zóna, sokféleképp lehet kényeztetni. Első sorban én nem a piercingre, hanem inkább egy dokira/ szakemberre beszélnélek rá, akivel tudsz beszélni erről, és tud segíteni abban, hogy elfogadd magad. A piercingre visszatérve meg annyit, hogy nekem is kis mellem van (B-s) és van bennük piercing, imádom őket, és az eddigi partnereim közül is tetszett mindenkinek. Szerintem kis mellbe, egy átsejlő, fekete szatén melltartóval nagyon szexis tud lenni.

De előbb: irány a pszichológus, tessék szeretni magad, és ne félj bevásárolni pár érzéki fehérneműt! Ez utóbbiak is kellő löketet tudnak adni, nem kell ahhoz mellplasztikára menned.

2019. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
9%

Undoritó vagy ugy ahogy vagy! Egyrészt a mell plasztik egy nagyon undoritó dolog másrészt a mellbimbó piercing szinten egy nagyon undoritó dolog a kettő együtt meg borzalom

A kis mell neha jobb is mint a nagy...!!! Nekem mindegy mekkora a csajom melle mert szeretem igyis ugyis (mellesleg neki is kicsi...!) de isten őriz hogy plasztikai műtétje legyen neki vagy bimbo piercing!!!

Az meg a masik hogy a pasik 70-80% szinten szereti a kisebb melleket...

nem a kulsoddel van a baj hanem a belsoddel!!!

2019. nov. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!