Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az h az összes...

Miért van az h az összes 13-14 éves lány ugy néz ki mint egy qrva,10kg smink van rajtuk, cica naciban játnak iskolába, retiküllel és iskolai dolgok helyettt 5db szemcerka van a táskájukban (még soha nm néztem bele de minden szünetben smikelnek)?

Figyelt kérdés

plusz ugy beszélnek h az agyam eldobom h egy lány ilyet kimond, az anyjukat szidják, ugy lógnak el bulikba h azt kamuzzák h 1másnál alszanak,leisszák magukat a sárga földig és ez nm elég ezt reklámozni is kell h ők minden hétköznap este olyat buliznak h összekellfosni magad,még azt is kiirják fb re h mikor jön meg nekik ,h mikor mennek SZOLIBA( KÖNYÖRGÖM 13 ÉVESEK) h mikor mennek hajfestéket venni és hogy milyen színüt és hogy mikor mennek körmöshöz -.-

KOMOLYAN NM MARADT EGYETLEN EGY NORMÁLIS LÁNY SEM? :((

és mindenkiröl pontosan tudják h "beléjük van esve" amikor szerintem ez nm mindenkiek jön be cs ők azt hiszik


2011. jún. 28. 13:26
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
96%
Szerencsére a környezetemben nincs sok ILYEN személy. Én speciel nem is a külsejüktől hanem a személyiségüktől leszek rosszul. Pl. Amikor az egyik "legjobb" barátnőjük ruháját egyik pillanatban dicsérik, de amikor elmegy, vágják a pofákat és "kuncognak" - Ez szerintem már undorító
2011. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:

17 éves lány leszek, soha nem lennék ilyen... Én például azt utálom a legjobban hogy a sok hülye unatkozós majom ki írogatnak facebookra olyan hülyeségeket, meg ezek hogy "Lájkold és ki írom az üzi faladra..,, gyűlölöm legszívesebben le tiltanám az ilyeneket..


Ja és aki a saját szüleit szidja az meg sem érdemli hogy neveljék, igen sok gyerek csak a pénzt tudja a szórni sok baromságra.. igyunk,rúgjunk be, igen most ez a divat.. szánalom ez az egész dolog ami most megy itt..


Én biztos nem leszek ilyen..

2011. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim válasza:
12%
jaj istenem...biztos valami falusi l**ba vagy..fogd már be énis 10cm magasarkúba járok suliba műkörmöm van hajhosszabításom..stb..és kész...a mi osztálynkba van két gyerek aki folyton a kis p***ák(mi vagyunk) a táskánkba önti az almalevet-.-'csak azért mert menőbb cuccainnk vannak nembeszélve arról h szegény szüleiknek kikell fizetni a 200 ezer forintos telefonomat..nagyon szégyen emberek léteznek...és mindenki szarik arra h ki írja ki azt hogy lájkold...és.. 13 éves lány voltam.
2011. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
88%

"jaj istenem...biztos valami falusi l**ba vagy..fogd már be énis 10cm magasarkúba járok suliba műkörmöm van hajhosszabításom..stb..és kész...a mi osztálynkba van két gyerek aki folyton a kis p***ák(mi vagyunk) a táskánkba önti az almalevet-.-'csak azért mert menőbb cuccainnk vannak nembeszélve arról h szegény szüleiknek kikell fizetni a 200 ezer forintos telefonomat..nagyon szégyen emberek léteznek...és mindenki szarik arra h ki írja ki azt hogy lájkold...és.. 13 éves lány voltam."


A magyar nyelvtan könyvet kellene megfognod,beleolvasnod..talán az használna a helyesírásodnak!Megérdemlitek azt az almalevet a táskátokba,nagyon is!xD Osztályfőnöki dicséretben részesíteném a fiút/fiúkat.

Miért az ő szüleiknek kell a te állítólagos KÉTSZÁZ ezer forintos telefonodat fizetni?Egy lenéző kis senki vagy,és az is maradsz!EGY SENKI!!

IGEN!!Sz.rik arra!És tudod miért?Mert az ilyenek a normális emberek,akik sz.rnak rá!!:DD az ilyen kis k.rvákra,mint te vagy.

Most mondja valaki,hogy nem volt igazam,kamatostól bocsánatot kérek!

2011. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
86%
a 15.00-ás hölgyeménynek szól: hihetetlen, mennyire beképzelt, öntelt, üresfejű kis liba vagy! És nehogy már azt hidd, hogy az emberek irigységből szólják le a viselkedésed! ne viccelj... mégis mit irigyelnének? csak még egy mondat, aranyom: most még éled az életed, mint hal a vízben, amíg apuci-anyuci ellát minden földi jóval és kitörli a hátsó feled, de majd ezután tudod meg, mi is az élet... kívánom, hogy ne üsd meg nagyon a segged.
2011. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
100%
200 ezer Ftos teló egy 13 éves kiscsajnak, LOL!!! Tudod legalább hogyan kell vele telefonálni? Be tudsz legalább gépelni egy "XD"-t a hülye műkörmeiddel? Még a high tech mániás spanjaim se basszák el ilyenre a pénzt. A csávó mondjuk aki almalevet önt a táskádba kb hasonló agyi szinten volt mint te, én a fejedre öntöttem volna, a mobilodat lenyúltam volna, és kib*sztam volna a táskádat az ablakon.
2011. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
100%

14:08 vagyok. Akik felháborodtak azoknak mondom hogy oda van írva a mondandóm végére hogy Tisztelet a kivételnek.

Csak szólok kedves almaleves táskájú 13 éves lány, hogy mit lehet rajtad irigyelni? Mi az ami neked van és másnak nem lehet? Elmegy akárki és csinál magából mű embert, ehhez nem kell tehetség. Arra szoktak/lehet féltékenynek lenni, amit nem tudsz megszerezni. A te esetedben ez a normális viselkedés, az értékek és még sorolhatnám. Érték alatt nem a telefont és a póthajat értem. ;)

2011. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
97%

Én Erdélyben lakom,de sajnos nálunk is vannak ilyenek :D

Annyira szánalmasak,hogy sírnom kell tőlük

Ja és ne általánosíts,mert vannak normális lányok is ;)

2011. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan..kivételek mindig akadnak:D
2011. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 A kérdező kommentje:

15:00

bocsi de

1 13 éves fiu vagyok :DDD

2 misem élünk rosszul, rende ruháim vannak (zara, pull&bear stb) DE NM NÉZEM LE AZOKAT AKIKNEK EZ NINCS. mert 1átalán nm ez a legfontossab

és te biztos nagyon jól érzed magad a 10cm es magassarkudba és póthajaddal csak tudod az mát nagyon gáz ha ennyi időes mát póthajkell...és én gusztustalannak tartom az ilyen mű ribancokat mint te vagy. Szerintem egy lány legyen kedves, ne beszéljen ugy mint egy kamionos,legyen ápolt ÉS TERMÉSZETES!!! és bocsánatot kétek h azt irtam h az összes ennyi idős lány ilyen mert láthom hogy nem csak sajnálatos módo én ilyen közösségbe kerülem

2011. jún. 28. 16:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!