Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az h az összes...

Miért van az h az összes 13-14 éves lány ugy néz ki mint egy qrva,10kg smink van rajtuk, cica naciban játnak iskolába, retiküllel és iskolai dolgok helyettt 5db szemcerka van a táskájukban (még soha nm néztem bele de minden szünetben smikelnek)?

Figyelt kérdés

plusz ugy beszélnek h az agyam eldobom h egy lány ilyet kimond, az anyjukat szidják, ugy lógnak el bulikba h azt kamuzzák h 1másnál alszanak,leisszák magukat a sárga földig és ez nm elég ezt reklámozni is kell h ők minden hétköznap este olyat buliznak h összekellfosni magad,még azt is kiirják fb re h mikor jön meg nekik ,h mikor mennek SZOLIBA( KÖNYÖRGÖM 13 ÉVESEK) h mikor mennek hajfestéket venni és hogy milyen színüt és hogy mikor mennek körmöshöz -.-

KOMOLYAN NM MARADT EGYETLEN EGY NORMÁLIS LÁNY SEM? :((

és mindenkiröl pontosan tudják h "beléjük van esve" amikor szerintem ez nm mindenkiek jön be cs ők azt hiszik


2011. jún. 28. 13:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:

Az én sulim is tele van ribancokkal.Nagyképűek,cicanaciban járnak,van pc-jük,naponta"shoppingolnak",hetente váltják a pasijukat,minden nap más színű a hajuk(esetenként póthaj) és lenézik azokat,akik nem olyan rajok mint ők.Örülök,hogy ezeknek a 99%-a elballagott:D Nem fognak hiányozni.


13l

2011. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
Én például 14 vagyok suliba általában sminkelem magam, szoktam cica naciba járni,nincs retikülöm,nem viszek magammal 5szemcerkát 1et sem!A legtöbb amit ittam szülinapi bulin kb 3korty pezsgő rohadtul nem járok körmöshöz szeretek öltözködni nem vagyok cica baba és ha atom csajnak tartanám magam azt hidd el leírnám ide mert senki nem ismer.És a suliban elvagyunk a cica babákkal mert a bnőimmel beszólogatunk nekik de azokmeg olyan besz*riak h nem mernek semmit csinálni max kapok egy kiírást fbre-.-"
2011. jún. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
100%
Én kisvárosban élek, egy átlagos középiskolában tanulok, és gusztustalan, ahogy a legtöbb kilencedikes kinéz/viselkedik... Tisztelet a kivételnek tényleg... de manapság már nem a farmer az elfogadott körükben, hanem a latexnadrág (persze önkritikájuk egy deka sincs...XD)... 12-es vagyok, és úgy néznek rám, mint egy véres rongyra, ha meglátnak farmerben (ami nem csőszárú, csak egyenes szárú) mert szerintük az nem "menő"... Ez egy elkorcsosodott világ...
2011. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok, ilyen ma tisztáztam egy fiúval aki udvarol,hogy én nem vagyok olyan mint az összes többi k*va xD
2011. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:

hmm ez érdekes. én hatalmas lady gaga fanatikus vagyok, mégse sminkelek 300kg-vel, nem hordok olyan ruhát, de őt tartom a példaképemnek, az életszemlélete és a zenéje miatt, és hogy mer önmaga lenni. szerintem ezzel nincsen semmibaj.

szoval, én ebbe a korosztályba tartozom mint amit ide leirtál, és nálunk ez a stilus megvan, de én nem tartozom bele, és mégse vagyok luzer, sok barátom van azok közül is akik eljárnak bulizni. de ez a 300kg smink rájuk se tartozik, csak 1-2re.

ja és nem járok suliba cicanaciba, nem nézek ki ugy mint egy kva, nincs rajtam 10kg smink, nemhordok magamnál szemceruzát és kitünő vagyok az iskolában, és nemvagyok stréber, van életem.

az én szüleim pedig nagyon szigoruak és nem jutna eszembe ilyesmi se.

és mégegyszer mondom, nemvagyok egy luzer nyomorék akinek nincsen élete ;)) örültem h elmondhattam, és nem vettem magamra a mondanivalodat:D

2011. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
47%

Jah és amúgy a fiúk mindig mondják,hogy a MAI LÁNYOK plázacicák, tűsarkúkba járnak,k*vásan öltözködnek,10 kg sminket viselnek stb... Azért mégis általában azokkal kezdenek ki,kezdik el fogdosni azok akik normálisak meg "strébereknek" és egyebeknek hívják...

uccsó voltam

2011. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:

Hááát én nem hotdok magamnál 50 szemcekát max 1et de még valamikor annyit sem és egyáltalán nem sminkelem minden szünetben magam és nem is tervezem.Nálunk van egy olyan lány az osztályunkba és cica nacit vesz fel de úgy h felé felvesz egy rövdke polót annyira h látszódjon a segge és minden szünetbe amikor nem látja senki felhúzza a cicagatyáját azért h bevágjon a seggé és meg is szokta nézni h jól bevan-e vágva csak a kis hülyéje nem veszi észre h én látom -.-~ pff -.- !!!Én egyáltalán nem járok bulizni bár egyszer elszeretnék menni bég berúgva se nem voltam még hálaistennek nem is tervezem :D éééééééééééés 14 évesen szűz vagyok amit egyes 14 évesekről nem lehet elmondani és nem is akarom elveszíteni a büszkeségemet :DDDD örülök h így lettem nevelve mert néhol a szülők hibája h ilyen a gyerek sztem nah mind :DDD


14/l

2011. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
26%
de értelmesek vagytok... attól mert valaki IGÉNYES nem biztos hogy teszi magát!! és ha valakink ez a stílus tetszik akkor mi van? ismerek olyat is aki gazdag mégsem igényes. mindenkit olyannak kell elfogadni amilyen és nem megszólni a másikat, hogy végre most nem rólam beszélnek akkor beszéljünk másról címszó alatt!!! MINDENKI OLYAN AMILYEN EZT FOGJÁTOK FEL!!!! 300kg smink meg senkin nem lehet okostojások!!! :D Csak irigykedtek mert ezeknek a lányoknak van pénzük csinosnak és igényesnek lenniük :)
2011. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
az előző vagyok bocs a helyesírásért siettem de remélem azért kilehet venni h mit akarok mondani :DDDDD
2011. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:

mondjuk ez igaz :DDD ha ő úgy szereti magát akk lekell sza*ni!! amit az előző írt h irigyek vagytok azokra akik csinosak lehet h téll az váltja ki bennetek ezt a viselkedés h lekur*ázni őket :DDD én csinosan öltözködöm nem vagyunk a leggazdagabbak de csórók se vagyunk és ennek örülük mert másoknak ez sem adatik meg .Én csinosan öltözködöm legalábbis én úgy gondolom 4es tanuló vagyok nem tudom h a fiúknak mennyire tetszem de nem is nagyin érdekel ráérek még fiúzni 16-17 évesen is :D


az első 23:01 voltam ;)

2011. jún. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!