Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az h az összes...

Miért van az h az összes 13-14 éves lány ugy néz ki mint egy qrva,10kg smink van rajtuk, cica naciban játnak iskolába, retiküllel és iskolai dolgok helyettt 5db szemcerka van a táskájukban (még soha nm néztem bele de minden szünetben smikelnek)?

Figyelt kérdés

plusz ugy beszélnek h az agyam eldobom h egy lány ilyet kimond, az anyjukat szidják, ugy lógnak el bulikba h azt kamuzzák h 1másnál alszanak,leisszák magukat a sárga földig és ez nm elég ezt reklámozni is kell h ők minden hétköznap este olyat buliznak h összekellfosni magad,még azt is kiirják fb re h mikor jön meg nekik ,h mikor mennek SZOLIBA( KÖNYÖRGÖM 13 ÉVESEK) h mikor mennek hajfestéket venni és hogy milyen színüt és hogy mikor mennek körmöshöz -.-

KOMOLYAN NM MARADT EGYETLEN EGY NORMÁLIS LÁNY SEM? :((

és mindenkiröl pontosan tudják h "beléjük van esve" amikor szerintem ez nm mindenkiek jön be cs ők azt hiszik


2011. jún. 28. 13:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim válasza:
14/L vagyok. Mindenhol vannak ilyen r*bancok, de azért még elég sok a normális :). Én nem járok bulizni, a szüleim erősen "fognak", a facebookomat hetente egyszer látom, és péntek este inkább beülünk valahova pizzázni, vagy olvasok. Természetes, hosszú szőke hajam van, szóval szerintem felesleges festeni a hajam. Sminket nem használok, az alapozót gyűlölöm, néha szájfényt, vagy színezett ajakápolót használok. (Névjegyem a mosolygás :D). Mondjuk a cicanacival nem tudom mi a baj. Nekem van egy fekete meg egy barna, hosszított felsőkkel, esetleg szoktam olyat, hogy van egy csipkeruhám és pl. ősszel egy bokacsizmával, nagyon elegáns, nőies tud lenni... Szerintem, ha valaki nőies, attól még nem csitri...
2013. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:

Bár elég régi a kérdés, de válaszolnék.

Nálunk tényleg eszméletlen r*bancriadó van, pedig kisvárosban élek.Minden osztályba jut 3-4-5 ilyen csajszi, a kis harmadikos pisis kislányok ünnepélyekre miniszoknyában, harisnya nélkül + magassarkúban járnak, és beszólogatnak, hogy miért vagyok fiús meg olyan uncsi, letojva, hogy évekkel felettük járok, és soha nem piszkáltam egyiket sem.A negyedikesek szemceruzázást gyakorolnak a klotyóban a tükör elõtt.A csajok 90 %-a kivágott pólót hord extraszivacsos melltartóval és p*csagatyával.Az 5-6-7.évfolyam legalább 7 centis cipõkben jár, és persze hódít a converse meg az air max.A nyolcadikosok az összes praktikát alkalmazzák.Jópár gyerek van, aki 16-17 évesen még mindig csak felsõbe jár.Õk a királyok.

Na most elárulnám, hogy én is nyolcadikos vagyok.A szüleim nekem aztán tényleg tesznek a fejemre, csak a cigi meg a pia, anyám még biztat is, hogy nyugodtan legyek csak ilyen, mert olyan csinos (!).De kösz nem.A kivágott göncök nálam felejtõsek, és 15 éves koromig az 5 cm feletti magassarkú is.A cicagatyával nekem nincs bajom, kivéve ha tangával hordják.Na az undorító.Ami a sminket illeti, csak alapozó a szeplõim miatt, mert már annyit piszkáltak miatta.Nagyon, de tényleg nagyon fehér bõröm van, mégsem járok szoliba, szerintem nem ér meg egy melanomát a dolog.A hajam csak melíroztatva van (sötétszõkébe egy kis vörös).Szerintem a hajfestés ilyenkor addig elfogadható, amíg 1-2 árnyalattal van csak változtatva.A barnából szõke szerintem ilyenkor még egyáltalán nem való ilyenkor.A mûköröm szerintem szintén hülyeség, minek az egy 14 éves kislánynak?A körömfestés ok, csak lehetõleg ne pattogjon le.

Tudom, hogy baromi konzervatív vagyok, de akkor is úgy vélem, hogy a mai társadalom egyszerûen undorító.

2014. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 Sütikee03:') válasza:
Én 12 vagyok, de ismerek ilyet még negyedikből. Facebookra félmesztelen képeket posztolnak, 10kg smink, meg a hajukat is festik. De ezeket az anyjuktól tanulták el! Ugyan-olyanok.De van olyan is aki egész nap sír, hogy hülyén néz ki, a pattanásait elütő KORREKTORRAL javítja ki, hatodikban.És az meg megint egy fajta aki egyész nep csaj azzal foglalkozik, hogy mennyire látszódik a szemhélyfestéke. Hányingerem van ezektől.
2015. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!