Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az h az összes...

Miért van az h az összes 13-14 éves lány ugy néz ki mint egy qrva,10kg smink van rajtuk, cica naciban játnak iskolába, retiküllel és iskolai dolgok helyettt 5db szemcerka van a táskájukban (még soha nm néztem bele de minden szünetben smikelnek)?

Figyelt kérdés

plusz ugy beszélnek h az agyam eldobom h egy lány ilyet kimond, az anyjukat szidják, ugy lógnak el bulikba h azt kamuzzák h 1másnál alszanak,leisszák magukat a sárga földig és ez nm elég ezt reklámozni is kell h ők minden hétköznap este olyat buliznak h összekellfosni magad,még azt is kiirják fb re h mikor jön meg nekik ,h mikor mennek SZOLIBA( KÖNYÖRGÖM 13 ÉVESEK) h mikor mennek hajfestéket venni és hogy milyen színüt és hogy mikor mennek körmöshöz -.-

KOMOLYAN NM MARADT EGYETLEN EGY NORMÁLIS LÁNY SEM? :((

és mindenkiröl pontosan tudják h "beléjük van esve" amikor szerintem ez nm mindenkiek jön be cs ők azt hiszik


2011. jún. 28. 13:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
18:24 én már eleve elítélem azokat akik ilyen szépségkirálynős izékre jelentkeznek 5 évesen,műfogat raknak,parókát,barnító spazyk,sminkelik. :S
2011. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:

Szia!

Én itt most válaszolok elöszőr, én normálisnak tartom magam.

Nem szoktam sehol máshol alszani, ugyanis nincs olyan barátnőm aki télleg igaz barátnő lenne:(

Nem járok szoláriumba, alapból barna börű vagyok:D

Nem festetem a hajam, körmömet nem is festem, nem cigizek, nem ittam még soha alkoholt.

Ha viszem anyumnak a boltból a kávét még a szagátol is hányok, szóval nem iszok semmi kárositot, még kólát sem mert nem szeretem a szénsavas üditőket, pedig a családom azokat issza brr:S:D

Egyátalán nem hiszem hogy belém lennének "esve" inkább ugy hogy senki sem, mert van egy kicsi hasam:S

Én ugy érzem eléggé normális vagyok(:


12L

2011. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:

19:54

a 18:24-es vagyok!

Ez nem szépségverseny,ez tánc,színpad,tv.....A kettő nem ugyan az! :)

2011. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
80%

hát,én festem a körmöm,hetedikbe bemelíroztattam a hajam.

most 8ba megyek kb,fél honapja a hajam alsó részét befestettem a hajam barnára(felül szöke)

nem igazán sminkel,esetleg szájfény..

de suliba nem viszam magammal h ott is igazgassam meg stb.SŐT nálunk a tanárok a suli tükreit leszették mikor vt egy olyan 8.osztály akik állandoan ott sminkeltek...

2011. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim válasza:
hali.13 vagyok.en nem szoktam postolni minden hulyeseget^_^...szanalmas dolog...szal'....igaz en romaniaban lakok...erre nem nagyon latok agyonrasminkelt lanyokat...az agyonrasminkelt lanyok az emo-k szoktak lenni(inkabb).....buli csk csajokkal van...evente 3-4x megyek bulizni...de az is olyan ni..:-jnem beszelek ugy h az agyat elkell dobja az ember...nalunk nem kulonos dolog hogy valaki cicanadragot hasznal....en kis szemceruzat,szemoldokceruzat,spiralt,es esetleg kis szemhejpuder hasznalok..de minel termeszetesebbet......tenleg vannak kivetelek...es en sem csipem az ilyen plazacicas,szolizos....nyafkakat...az tenleg durva mikor vlk cicanadragot rovid felsovel hasznal....az nem epp kepbeillo...foleg nm suliban...az emosokat utalom...csomo smink...30 evesen meg nncs mar hajuk a sok hajformalotol...meg simitastol-.-,vagdosodas...meg minden...nah 2-3 ora totymolodes...>.<30 evesen meg ugy neznek ki mint egy oregasszony...:-jhagyjuk mar az ilyesmiit...ERTELMES KERDES VOLT!!!='Dbye
2012. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim válasza:

hat 1 kis spiral .. szajfeny .. meg jobb minosegu alapozo belefer(ha szukseg van) .. de a hajfestes.. meg falfeherre kent fiatal csitrik .. tenleg idegesito .. ez a nevelesi hiba es karos hatasu reklamok .. internet hibaja .. en is 14 vagyok .. de termeszetesen is lehet szep az ember, igy nem kenem magam agyonra .. akiknek bajai vannak a pattanasokkal .. nem megfelelo borrel .. az inkabb hasznaljon erre specializalt kremeket, arcpakkolasokat..

14/L

2012. aug. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
62%

kövezzetek meg

DE...

néhány igaz rám.. de mi nem bulizni szoktunk ellógni hanem csavarogni és egy baráti társaságba.(TÉNYLEG AZ nem k>ú<ratni magunkat ><)

a hajfestés teljesen hagyható dolog, hiszen ha vkinek nem tetszik a haj színe mit csináljon..nekem nincs festve ,csak melíroztatva.körmöshöz pedig teljesen normális járni,olyan mint kozmetikushoz,és most nem a műkörömre gondolok hanem megápoltatni a sajátunkat(amit nyilván otthon is lehet,de aki ezt választja,az tegye.)

nekem volt műkörmöm, 2er is de először egészségügyből, másodjára meg már azért mert szerettem volna.nem korhatáros emberek! akkor nem csinálnák meg nem gondoltok rá??!! az ivás teljesen rendben van ne igyon ha nincs 18,sőt afelett sem kötelező.de műköröm,szoli(mondjuk ha nem egész nyáron a gép előtt lógtak volna nem lenne rá szükség),hajfestés.nincs megtiltva és nemis kell. attól mert külsőleg meg akar magának felelni egy 13 éves,attól még ugyanúgy normális,esetleg nem átlagos.ez még nem jelenti azt hogy elqrvul nagykorára...

2012. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
26%

előző vagyok. a cicanadrágot nem értem. az mért baj? a többit oké hogy problémázzátok,énis kiakadnék egy ilyen 5.esen,szerintem ez csak a kiakadás , hogy korábban kezdi. velem is ez van ha egy kisebb kezd már ilyet hogy smink meg hasonlók,falra tudnék mászni hogy húú rybanc.. de nemaz és nincs is jogom rá azt mondani főleg ha nem is ismerem.

14 leszek, cicanadrág,melír,műköröm,ivás de csak alkalmakkor de akkor sem a sárgaföldim mert szüleim vagy érettebb társaságokban szoktam csak, és egyébként sem óhajtok semmilyen körülmény között beb@szni.szóval true, néhány 12-14 éves részt vesz ilyesmikben, de ismerjétek meg őket,hátha egész normálisak és kedvesek ezek ellenére..:)

2012. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim válasza:
65%
Énis 13 éves vagyok sosem voltam még sminkeleve,míg körülöttem mindenkin van 100kg alapozó 40kg smink meg nagy csöcs hosszú haj. én nekem nincsenek melleim,nem hordok cicanacit. de a barátaimat ez nem is zavarja;) amúgy azért csinálják ezt mert tú hamar akanak felnőni, meg hát ez "MENŐ"
2012. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy már nem fogja látni ezt a választ senki, de azért leírom;

Én nem vagyok ilyen. Suliba szempillaspirált használok, semmi több sminket. Akin most van 7kiló alapozó, annak 20 év múlva olyan csúnya bőre lesz, hogy az utcára sem fog merni kimenni. Aki szolizik szintúgy. Felénk sajnos sok ilyen van, amit te leírtál. De ami a legszörnyűbb, a fiúknak EZ tetszik! Nekem már sokszor mondták, hogy miért lógok ki a tömegből, nem izgat... Inkább legyek más, mint ilyen. A hajamat nem szeretném soha festeni, a színe is tetszik, meg nem teszem egészségtelenné. Nem járok köldökig kivágott felsőkbe, mert ha beszélek valakivel me a mellemet nézze, hanem a szememet... És igen, ez a média hibája! Már a csapból is ez folyik... Meg az, hogy csak csontsoványan lehet valaki szép. Borzasztó!! Mi lesz így a világgal? 15 Év múlva a (csontsovány) emberek mezítelenül fognak szaladgálni az utcán!? Aki szeret, az így is szeret, aki nem, az amúgy sem szeretne. de ha mégis, nem magamért szeretne. 13/l

2013. máj. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!