Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az h az összes...

Miért van az h az összes 13-14 éves lány ugy néz ki mint egy qrva,10kg smink van rajtuk, cica naciban játnak iskolába, retiküllel és iskolai dolgok helyettt 5db szemcerka van a táskájukban (még soha nm néztem bele de minden szünetben smikelnek)?

Figyelt kérdés

plusz ugy beszélnek h az agyam eldobom h egy lány ilyet kimond, az anyjukat szidják, ugy lógnak el bulikba h azt kamuzzák h 1másnál alszanak,leisszák magukat a sárga földig és ez nm elég ezt reklámozni is kell h ők minden hétköznap este olyat buliznak h összekellfosni magad,még azt is kiirják fb re h mikor jön meg nekik ,h mikor mennek SZOLIBA( KÖNYÖRGÖM 13 ÉVESEK) h mikor mennek hajfestéket venni és hogy milyen színüt és hogy mikor mennek körmöshöz -.-

KOMOLYAN NM MARADT EGYETLEN EGY NORMÁLIS LÁNY SEM? :((

és mindenkiröl pontosan tudják h "beléjük van esve" amikor szerintem ez nm mindenkiek jön be cs ők azt hiszik


2011. jún. 28. 13:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
75%
15 éves lány vagyok,a normális fajtából.Anyjuk,apjuk megenged nekik sok mindent,és b.sznak a gyerekre!EZÉRT VAN EZ,MEG A MÉDIA MIATT!!
2011. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 A kérdező kommentje:

jah az énis birom

egyszer mondam az egyiknek amikor ott dobálta magát nekünk h bocsi én a normálisabb lányokat szeretem

erre ilyet szól:

csak feszült vagy mert tudod h soha nm kaphatsz meg engem

szakadok ,ezzzz beteg :DDD

am köszi ;))

2011. jún. 28. 13:48
 13/63 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolónál a pont...
2011. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:

h igen ha a hugom ugy nézne ki mint az oszrálytársai (5 dikes) h anyuék nm is tudom mitcsinálnának

de ő egész egyszerüen nm fog ugy kinézni

1 nm akar

2 anyuék ugysem vennének neki olyan cuccokat

2011. jún. 28. 13:50
 15/63 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem leginkább azért ilyenek,mert megengedik nekik. Másrészt le se tojják a szülei. Harmadrészt nagylányt akar játszani,csak aztán később ne hogy megbánja,hogy nem maradt még gyerek. ;P


13/L (nem az új fajta 30 kg-os sminkes fajtából)

(am. már írtam)

2011. jún. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
93%

Nem csak a 13-14 évesek. Ha körbenézel, lassan mindenki ilyen, és az van lenézve, akin nem minden ruhadarab Retro Jeans vagy Converse. A 13-14 évesek olyanok akarnak lenni mint a 17-18 évesek, akik viszont nagy százalékban olyanok akik lenézőek és csilli-villi party lányok. A 35 és onnan további korosztály sem jobb. Ők általában nem tudják elfogadni hogy távolodnak a 20-as éveiktől, és beleesnek abba a hibába hogy ők is úgy öltöznek és viselkednek, mint a rossz... Félre értés ne essék, szoktam sminkelni, és a divatot is követem, DE nem köpök arra aki nem olyan mint én. Na de a lényeg: a 13-14 évesektől ha szeretnénk sem várhatjuk el, hogy normálisak legyenek, hiszen az egész ország szinte ilyen emberekből áll.:S Tisztelet annak a kevés kivételnek.:)

17/L

2011. jún. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
100%

Én ennek pont az ellenkezője vagyok.Ezért ki is közösítenek.Igaz nem jövök ki a lányokkal,ezért fiúkkal barátkozom,sokkal különbek mint némelyik mai lány..


Fehér bőröm van de nem akarok és nem is fogok szoliba menni mert jó áll a sötétbarna hajamhoz és a kék szememhez.


Nem mindennap sminkelem magam,de mikor nekiállok sminkelni akkor is csak alapozót,szempillaspirált és labellot használok.


Nincs műkörmöm és nem is lesz mert nem kell,meg szerintem semmi értelme,a szüleimet meg nem akarom leszedni anyagilag.


Nem járok bulizni mert nem szeretek és itthon is tudok bulit szervezni egyedül magamnak...


Nem iszok,nem cigizek,nem drogozok mert nem akarok és kész.


Nem rajonganak értem a fiúk,sőt először észre se esznek max másodszorra.


De ha meg tetszek egy fiúnak és a tudtomra adja,nem szoktam hülyíteni. Mert tudom milyen érzés..



Nem vetetek anyuékkal hetente új ruhákat,mert semmi értelme. Ha kell új ruha akkor úgy is veszünk nem kell fölöslegesen a pénzt szórni.


Nem vagyok k*rva és nem is leszek azért,hogy befogadjanak.


Suliba meg normálisan járok,nem tudnék egy cicanaciban + magassarkúban+kivágott blúzban flangálni...


15/L

2011. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
100%

Na ez igaz....de vannak kivételek is...Unkahúgomat meg tudnál ölni ha hármasnál rosszabbat hozna az iskolából,és ezt ő is tudja,hogy nem vagyok sem az anyja,de még a testére sem,de napi szinten találkozunk,és neki is a viva meg a napilapok a mérvadó,de mivel nem teszik meg a szülei hogy heti 5000-et adnak neki zsebpénzt,így lehetősége sincs arra hogy suli helyett elmenjen vásárolgatni!

Vannak céljai,és szerintem az a napi ki korrektor meg alapozó belefér még suliban is.Idén nyáron van először műkörme.Megtehetnék,anyagi háttér miatt hogy egy ruhát egy évben csak egyszer vegyen fel,vagy max. 2-szer,de nem így van!!Sőt,ha kell neki ruha,velem jön el megvenni,mert számít neki az én véleményem.Irtózik attól ha kinn van a dereka,ha rövid a ruhája vagy a nadrágja,és ő ezt úgy hívja hogy p*cs szoknya és p*csa nadrág,ő ilyet nem hajlandó felvenni...:) (ezt szerintem tőlem tanulta én is ilyen vagyok:D)

Röplabdázik,táncol és tanul 4,3-mas átlaga van.Bár az anyukája nincs vele megelégedve...Bulikba kérdezés nélkül nem jár el,és nem iszik.

Egy 14 éves lányról beszéltem most.


Valahogy kedves kérdező,tudom hogy furán hangzik,én is úgy látom hogy aki 13 éves,és nem néz ki 15nek minimum,akkor kinézik a többiek...Ha túl sok az a aj ha túl kevés z a baj...Hova lettek azok a lányok,akik csak alkalmakkor vesznek fel magassarkút(szerintem a hétfői iskolakezdési nap nem alkalom).

Tényleg vannak kivételek,akik két színben pompáznak,mert tudnának ilyenek is lenni,de nem teszik.

Én sem vagyok még 20,de szörnyűek ezek a lányok...

2011. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az se igaz hogy már lassan mindenki ilyen, nekem csak olyan barátnőim vannak akik "normálisak". Van aki még 15-16, van aki már 20 fölötti, van 25 fölötti is, de egyikük se ilyen :) Ebből látszik hogy nem csak én keresek normális barátokat. Csak jól ki kell nyitni a szemeket és lehet találni normális lányokat! És ugyanígy fiúkat is, szintén ismerek normális fiúkat. Mázlimra jó emberismerő vagyok, meg nem csak azt kell nézni hogy néz ki az ember. Nem egyszer ismertem meg tök szép lányokat, sminkelik magukat, szép ruhákban járnak, de megismertem őket és akkora kellemes csalódás volt hogy az elképesztő. Semmit nem visznek túlzásba, csak figyelnek arra hogy jól nézzenek ki, és igaz én is ezt teszem még se hordok csilli-villi ruhákat, a kedvenc üzletem a nálunk lévő nagy kínai áruház, sminkelni azért sminkelem magam mert nem nézek ki úgy attól mint aki 4 hete nem látott tükröt, de inkább csak szemcerka és cicás szem, attól optikailag is kerekebbnek látszik az amúgy hosszúkás buksim :D

Na mindegy a lényeg hogy vannak bőven normális emberek, keressétek őket! :)

13:42 voltam

2011. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
100%
Lécci ne mond hogy mindegyik. lehet felétek ez van de nálunk egy nyugodt békés környék van és ilyen egyáltalán nem is jöhet szóba. még a bulikba amit az iskola rendez sem megyünk így. mi átlagos lányokként vagyunk egy dolog hogy néha felveszünk kicsit kihívóbb dolgokat de ilyen nincs!...
2011. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!