Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az h az összes...

Miért van az h az összes 13-14 éves lány ugy néz ki mint egy qrva,10kg smink van rajtuk, cica naciban játnak iskolába, retiküllel és iskolai dolgok helyettt 5db szemcerka van a táskájukban (még soha nm néztem bele de minden szünetben smikelnek)?

Figyelt kérdés

plusz ugy beszélnek h az agyam eldobom h egy lány ilyet kimond, az anyjukat szidják, ugy lógnak el bulikba h azt kamuzzák h 1másnál alszanak,leisszák magukat a sárga földig és ez nm elég ezt reklámozni is kell h ők minden hétköznap este olyat buliznak h összekellfosni magad,még azt is kiirják fb re h mikor jön meg nekik ,h mikor mennek SZOLIBA( KÖNYÖRGÖM 13 ÉVESEK) h mikor mennek hajfestéket venni és hogy milyen színüt és hogy mikor mennek körmöshöz -.-

KOMOLYAN NM MARADT EGYETLEN EGY NORMÁLIS LÁNY SEM? :((

és mindenkiröl pontosan tudják h "beléjük van esve" amikor szerintem ez nm mindenkiek jön be cs ők azt hiszik


2011. jún. 28. 13:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó néhány válaszoló!

Senki nem azokat szidja, akik csinosan öltöznek!!!! Fogjátok már fel, hogy a kérdés sem arról szól hogy ki hogyan öltözik, hanem arról, hogy hogy viselkedik az öltözködése mellett(AZ ÁTLAG, NEM MINDENKI)Most te azokat "cseszed" le akik ezekről a 13-14 éves kislányokról kiemelném hogy KISLÁNYOKRÓL beszél hogy hogy nézhet ki így. De könyörgöm, ezek a gyerekek, ugyan azt csinálják, semmivel sem jobbak, lenézik azt akin nem a legdrágább felső van, vagy farmer és nem latex nadrág vagy mi az Isten... Ma már írtam ide. Leírtam hogy sminkelek, szoktam szoliba menni, csinosan öltözködöm de, és itt egy nagy DE nem 13éves vagyok. Barbie babázniuk kéne és nem bulizni járni. Nekik meddig tartott a gyerek koruk 5éves korukig? 6évesen már tinik? 13évesen már nagy nők? Na ne nevettessetek már. Ne mond nekem, hogy elmész bulizni és meglátsz egy 18as szórakozóhelyen egy ilyen csoportot akiknek a tojáshéj a seggén, nem röhögöd körbe? Vagy ha mész az utcán és magassarkúban billeg egy kislány akkor nem kapsz sokkot. Most lehet azzal jönni hogy de van joga hozzá meg stb. Csak az a baj hogy a joghoz tartozik egy olyan dolog amit felelősségnek hívnak. Ha egy pedofil meglátja és... Akkor mit fog csinálni? Majd megbánja hogy úgy viselkedett mint egy rossz... Szerintem maradhatunk abban hogy mindenki a korához illően viselkedjen és öltözzön.

2011. jún. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
Mert amikor meglátják a csodaszép, ám néha retusált képeken a nöies, nagy mellü, sok sminket magára kent mégis szép nöket a szívük mélyén magukra néznek és nem fogadják el hogy 13 évesen messze még a nöies alkat. De amit csak tudnak megtesznek, ezért vannak a feszülös cicanadrágok, a sok smink. Az, hogy a szolárium és a "buli hányásig, ivászat árokmente" filling honnan jött, azt csak sejteni tudom. Szerintem a sok alkoholista meg a média, mikor meglátnak egy sztárt betépve, vagy mikor a fiúk összeülnek inni és azt hiszik, ettöl bevágódnak náluk a vagánysággal. Ilyen egyszerü, az érzelmek, a hiúság, a szépség és népszerüség iránti vágy, ezért néznek ki 13 évesen rybancnak a lányok.
2011. jún. 29. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
52%

na ez hosszú lesz...

kezdjük ott hogy nem mindenki ilyen. az osztályomba vannak 3-an a 33- ból. tehát NEM mindenki. és nem hiszem el hogy naponta fel kell rakni egy ilyen kérdést. és már nem azért de neked valami bajod van (mint sok mindenki ásnak itt gyakorikon)... emókkal már csak elvétve lehet találkozni, az se tudom hogy jön ide. igen, vannak ilyenek, de én úgy veszem észre hogy nektek nincs jobb dolgotok mint hogy erről beszéljetek. és amúgy egy picit nyisd ki a szemed, és meglátod a normálisakat is. attól hogy a ku*rváknak még feltűnési viszketegségük is van nem csak őket kéne figyelned. ha nem tűnt volna fel sokkal kevesebben vannak mint a normálisok. na mind1. és igen, én se vagyok angyalka, de szerintem rosszul látod a dolgokat. én is sminkelem magam, de akár hiszed akár nem kitűnő tanuló vagyok... (énekből van 4-esem) de te lehet hogy azt ha valaki sminkel valami bulizós kis r*ibancnak könyveled el... amíg nem ismersz valakit ne mondj róla véleményt. egyet értek veled hogy vannak akik ilyenek, de nem mindenki! mondok példát: van egy osztálytársam, aki vastagon sminkeli magát. vmiért egész nap kabátban ül (azt hiszi az menő) persze cicanacija is van. mindig kivan a fél melle. köldökpiercingje és tetkója is van (a 18 éves barátja nevét tetoválta magára!!!) minden hétvégén bulizni megy meg be van szívva. drogozik is. meg persze már nem szűz. (már 11 évesen nem volt az!) amúgy undorító a csaj. bemegy az osztályba közben rázza a p*icsáját aztán böfög egyet. erre "aminek ki kell jönni..." és visítozva el kezd röhögni. és közbe meg ilyen cigányosan beszél + minden második szava az hogy ba*zdmeg meg egyéb értelmes szavak... de csak ő hiszi azt magáról hogy rohadt menő. de nem az... mindenki lenézi az ilyeneket nemhogy mindenki ilyen lenne. úgy hogy ne általánosíts!

bocsi a helyesírási hibákért csak siettem.

14/L

2011. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:

Drága utolsó válaszoló!!!!

Majdnem mindenki oda írta a végére hogy TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!!!!!!!!!!!! Ugyan olyan vagy mint akiket szidsz, hogy csak a rosszat veszik észre. Te nem? dehogyisnem. Nézz körül, ahogy tanácsoltad, és akkor meglátod azt a tartalmas mondatot amit az imént írtam le NEKED...

2011. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:

akinek piercingje van és néha felvesz cicanadrágot az miért is r!ngyó egyesek szerint? -.-'

(havi 40ezerből élek anyámmal, 18éves vagyok.)

2011. jún. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim válasza:

hát már nem csak a 13-14 évesek festik magukat hanem 9-10 évesek is:S és van rajtuk vagy 30 kg smink.

Én is festem magam de csak szempilla spirál meg kihúzom a szemem elég vékonyan.13/L

2011. júl. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim válasza:
100%
De aki festi magát hagy fesse bármilyen erős. Neki ennyi smink kell hozzá hogy szépnek érezze magát, és ezért nem másokat kéne leszólni!!
2011. júl. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb mindenki nem irigységből ír, mert nem hiszem, hogy bárki is magamutogató, rongyrázó k*rva szeretne lenni... Ritka az, ha valaki csak azért vesz fel ilyen ruhákat, mert az tetszik neki... 100-ból 10 ember maximum... A pasikról meg csak annyit, hogy akik tapizzák az ilyen lányokat, azokkal foglalkozni sem kell... Ők is hülyék, meg a lányok is, akik hagyják ezt... Inkább legyek szürke egér, mint mindenkinek az ágyasa...
2011. júl. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:

23:21

9-10 évesek??:O

Jó ha már itt tartunk én őszinte leszek!Elfogadott a smink már 6 évesen is...Mint például nekem!!Színpadi fellépésekre agyon voltam sminkelve...6-7 évesen már tudtam magamat úgy sminkelni mint más 20 éves,mert muszáj volt!Táncos vagyok,13-14-15 évesen ha egy tv-ben kellett megjelennem,a színpadon muszáj volt!A mindennapi életben 12-13 éves korom óta korrektort+alapozót használok,semmi mást!

De én ezeket a szív alakú meg ilyen olyan gyereksminkeket,nem tartom jónak!!Ilyen esetben mint az enyém,jó oké,sminkeljék a gyereket,de hétköznapra NE!!!

2011. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:

Te egy igen egos fiú lehetsz,kérdező!

Normális lányok vannak,elég sok csak az titeket nem érdekel. Mert,hogy néz ki,hogy öltözködik,milyen cipői vannak stb. ez azzal egyenlő,hogy nem hord miniszoknyát,nem sminkeli magát és nem hord magassarkút...

Meg a legtöbb lányon észre se veszed ha sminkeli magát...

pl az osztályban van 2 r*bancos kinézetű lányka mindenki vele van elfoglalva: vagy udvarolnak neki,hogy "milyen ribanc vagy" szócskákkal jellemzik.

Osztálykiránduláson félmesztelenül fiúkkal feküdtek meg stb. De mindenki velük van elfoglalva. Az összes tantárgyból rontottak min. 2 jegyet meg is buktak pár tárgyból. De olyan "jól néznek ki" -.-"

2011. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!