Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikusok, biszexek, ti...

Leszbikusok, biszexek, ti hogyan, hová jártok szórakozni, ha közben ismerkedni is szeretnétek?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem fel Pest közelébe, és eddig nem vállaltam fel, hogy barátnőt szeretnék, de most már nagyon nem bírom egyedül. Társkeresőkön fenn vagyok, de eddig nem volt velük szerencsém. Néha látom, hogy vannak bulik kifejezetten lányoknak, de megérné odamennem egyedül? Az ismeretségi körömben nincs senki, aki jönne velem.

Nem egy éjszakásra hajtok, türelmes társat szeretnék, aki elfogad egy ilyen kis szerencsétlen kezdőt, mert sosem volt még senkim. Találok ilyet valaha is?

(20/L)



2012. febr. 18. 21:16
 1/2 anonim válasza:

Én csak 17 vagyok,de elmegyek veled bulizni,ha szeretnéd :D

(lány) :)

2012. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak most láttam meg ezt a kérdést, úgyhogy lehet későn írok, de én is pest közelében lakom, ha gondolod járhatunk együtt bulizni :)

18L

2012. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!