Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » ÉRTELMES VÁLASZOKAT FELPONTOZO...

ÉRTELMES VÁLASZOKAT FELPONTOZOM! Mit írjak a lánynak, hogy ne tünjek nyomulósnak?

Figyelt kérdés

Nagyon hülyén érzem magam, élőben nagyon simán szóba tudok elegyedni lányokkal, de most foggalmam sincs, hogy mit írjak neki.


Pont egy hete szombaton voltunk buliba a barátaimmal.


Időben oda érkeztünk, mindjárt mentünk is táncolni, jöttek a partyvideósok és a fényképészek, odajött a partynkba (kb 6an lehettünk haverok) két csaj aki ismerte vmelyik csajt a partynkból.


Beálltunk, a csaj oda állt elém, vagy én mögé, már nem tudom :D ma találtam meg 7 nap elteltével a facebookon és elvarázsolt a csaj, egyébként az is lehet, hogy idősebb nàlam, nem tudom.. :)


Gondoltam, hogy bejelölöm és írnék neki valamit, de foggalmam sincs, hogy mi olyat írhatnék neki, ami nem nyomulós és nem is béna..


Le vagyok blokkolva, semmi elképzelésem sincs.


Az értelmes vàlaszoknak megy a ZÖLD KEZECSKE!


Előre is köszönet a tippekért!


17/f



2013. márc. 9. 19:26
1 2
 1/20 anonim válasza:
84%
Egyszerűen ird meg neki, hogy megtetszettél neki a bulin és szeretnéd megismerni. Többi már megy magától is. Csak őszintén, magabiztosan... Az mindig bejön ;)
2013. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%

Ha tetszel neki akkor azt is írhatod, hogy letéped a bugyiját ha kövire találkoztok, az se lesz neki túl nyomulós. Ha meg nem tetszel neki az is túl nyomulós lesz, ha azt írod szép a szeme. Ne görcsölj ezen haver, írd ami jön. Nem ezen fog múlni.

20F

2013. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 fospuska ***** válasza:
20%
kérj elnézést,hogy béna vagy, de egy hétig tartott,mire megtaláltad fb-n, ezért írtál neki ilyen sokára,pedig másnap szerettél volna.
2013. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
25%
Pénisz.
2013. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Mentek a zöld kezek!

1# elsőre mindjárt írjam meg neki, hogy tetszik? Ez nem rossz ötlet..:D

2# nem tudom, hogy tetszek-e neki, de a bugyis dolog meggondolandó.. xP komolyra fordítva a szót, életemben nem tudnék ilyet írni egy ismeretlen csajnak

3# az jól nézne ki, hogy mindjárt azzal kezdek nála, hogy "Szia, béna vagyok...."

4# identitás zavarjaid vannak? Neked kivételesen egy PIROS KEZECSKE ment.. ;)

2013. márc. 9. 19:37
 6/20 -=Koldus=- ***** válasza:

Akkor írd azt neki, hogy


Szia béna....akarom mondani Béla vagyok!


xD

2013. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Hát elmesélem neked az én történetem.

Fészbukon rám írt, hogy mizujs, hogy vagyok, mit szeretek csinálni, meg filmekről-zenékről beszéltünk. Tetszett hogy nem az a nyomulós pasi, hogy szija bébii van pasid?dugunk?...aztán találkoztunk élőbe beszélgettünk(egy suli) meg hétvégén elmentünk korizni is. Ott alakult minden, csak a kezem fogta meg semmi csók. Ez tetszett, hogy nem nyomult!!

Ez a dolog nem ma volt sem tegnap és még mindig nem beszéltünk a szexről! Ez tetszik, mert látom hogy nem erre megy. Pedig nem az a kis szerény beszari pasi :)


Szóval remélem, ebből érted hogy mit kell nagyából és hogy. :)

Sok sikert nektek!

2013. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 fospuska ***** válasza:
50%
nekem eddig bejött,hogy nem akartam tökéletesnek látszani.:)
2013. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Légy magabiztos de ne nyomulj rá nagyon, csak udvariasan, kedvesen. Írd meg neki, hogy elnézést kérsz amiért csak most találtál rá, pedig azóta kerested, csak nem találtad meg. Mondd ugyanazt amit élőben mondanál, de arra vigyázz, hogy a szarkazmus/poénkodás nem mindig megy át ha nem élőben beszélgetsz valakivel, hiszen nem látjátok egymás metakommunikációját és gesztusait, szóval elég ha egy picit óvatosabb vagy. Hajrá! :)
2013. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezed, hogy nincs-e kedve megismételni a múltkori táncot, az még szerintem elég diszkrét nyomulás. Legalábbis nálam beválna, ha tetszik az illető.
2013. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!