Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » ÉRTELMES VÁLASZOKAT FELPONTOZO...

ÉRTELMES VÁLASZOKAT FELPONTOZOM! Mit írjak a lánynak, hogy ne tünjek nyomulósnak?

Figyelt kérdés

Nagyon hülyén érzem magam, élőben nagyon simán szóba tudok elegyedni lányokkal, de most foggalmam sincs, hogy mit írjak neki.


Pont egy hete szombaton voltunk buliba a barátaimmal.


Időben oda érkeztünk, mindjárt mentünk is táncolni, jöttek a partyvideósok és a fényképészek, odajött a partynkba (kb 6an lehettünk haverok) két csaj aki ismerte vmelyik csajt a partynkból.


Beálltunk, a csaj oda állt elém, vagy én mögé, már nem tudom :D ma találtam meg 7 nap elteltével a facebookon és elvarázsolt a csaj, egyébként az is lehet, hogy idősebb nàlam, nem tudom.. :)


Gondoltam, hogy bejelölöm és írnék neki valamit, de foggalmam sincs, hogy mi olyat írhatnék neki, ami nem nyomulós és nem is béna..


Le vagyok blokkolva, semmi elképzelésem sincs.


Az értelmes vàlaszoknak megy a ZÖLD KEZECSKE!


Előre is köszönet a tippekért!


17/f



2013. márc. 9. 19:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#5 piros kezecske? :((((((((((((((((((((((((((

de miért? :<

2013. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

6# ez felejtős volt, köszi

7# ez nagyon szimpatikus, de az nem számít nyomulásnak, ha elkezdek tőle kérdezősködni akár filmekről? Mi számít nyomulásnak és mi nem?

8# ezt hogy érted? Milyenek látszol akkor?

9# értem, tehát legyek magabiztos és írjam meg neki, amit amúgy szóban mondtam volna?

10# az a vicces, hogy nem is táncoltunk, csak összeugrottunk véletlenül egy képre, aztán mindketten másfele mentünk, még csak az arcát se láttam csak azt, hogy egy elegáns szép szőke lány áll előttem, csak a szórakozóhely facebookos oldalán találtam meg a party fotót és ugyanott tetszett is meg

11# értelmes válaszokat kértem

2013. márc. 9. 20:13
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg hogy mikor és hol lehet vele legközelebb buliban fotózkodni :D (10-es)
2013. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Aztarohadt, mekkora jutalmakat osztogatsz te. Nagylelkű királyfi lehetsz.


Amúgy ráírsz h nem te voltál az a buliból?

2013. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy pillanatra azt olvastam hogy az ÉRTELMES VÁLASZOLÓKAT FELPOFOZOM! :D
2013. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nah már írtál neki?

Én is hasonló kamikaze akcióra készülök.Én sztem azzal fogom kezdeni.H Szia!lenne kedved ismerkedni?aztán talán folytatom,h nem szeretnék nyomulni v ilyesmi,csak szeretnélek megismerni, ha te is szeretnéd....v vmi hasonló.

2013. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Persze, írtam neki. Jót beszélgettünk, kedves, aranyos lány :)
2013. márc. 28. 14:44
 18/20 anonim ***** válasza:
És végül is mit írtál neki?Rögtön a lényegre tértél v kicsit köntörfalaztál?
2013. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
na mi lett végül ? Házasok vagytok azóta és van 3 gyerek ?
2018. máj. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
5 éve párkapcsolatban vagyok, nem tudom pontosan ez volt e az a lány akiről kérdeztem, de minden esetre érdekes volt visszaolvasni a kérdést.. :D
2018. jún. 5. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!