Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ennyire kilátástalan...

Tényleg ennyire kilátástalan a helyzet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Először is közlöm, egy 17 éves srác vagyok. Persze ez mellékes... így az utóbbi napokban sikerült bővebben elgondolkodnom arról, hogy mit is kellene kezdeni itt, a barátnő témában. Jelenleg is próbálgatok kisebb-nagyobb sikerrel ismerkedni, de nemigazán jön össze. Agyilag zoknikkal egy éjszakára meg nem szeretnék összejönni. Akik normálisabbak, azok evidens, hogy fősulira/egyetemre mennek, ahova én be nem teszem a lábam, egyrészt mert lusta is vagyok tanulni, (persze ezen tudnék változtatni, ha szükséges) másrészről meg teljesen feleslegesnek tartom, egyszerűen csak WC papírnak jó... hát jó, hallom én a "rossznyelvek" -től, de sajnos sok ember van ezen a véleményen. Visszatérve, ha próbálok ilyen lányokkal ismerkedni, azok előbb-utóbb egyetem/fősuli, aztán meg ha bejön valahogy az élet nekik, ki is költözik külföldre. Én meg nagyon monogámnak tartom magam, persze 0 tapasztalatom van, nem volt még párkapcsolatom se, mert persze itt is hallok hideget-meleget (?) hogy így meg úgy legyen az embernek több nője, meg egy mellett nem lehet kitartani... de én így érzem, hogy nagyon is ki tudnék tartani. Azt hiszem a mai normákhoz képest abszolút nem vagyok normális a korombeli "srácokhoz". Nincs nagy kakaduhajam, nem hordok mellkasik kivágott pólót, nem hordok csöves sapkát, nincs feszülős csőnadrág rajtam, és nem járok Converse (remélem jól írtam) csukában. De nem is akarok az lenni. Inkább feladom, és meghalok magányosan, minthogy ilyenben járkáljak... Ó, és igen, én vagyok a szemét, mert nem járok ilyenekben, és tök gáz is vagyok... visszatérve, a normális srácok ideje tényleg lejáróban van? Ha van is valaki aki normális, az vagy azért nem tud normális lányokkal ismerkedni, mert kireppennek a fészekből és élik az életüket, vagy azért mert akik itt maradnak, azok magyarán le se tojják őket, az előbbi leírtak miatt, csak mert nem követi a divatot?

2013. máj. 24. 11:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Csak annyit írok, hogy én egyetemista vagyok, a barátomnak szakmája van, és tökéletesen megvagyunk... A diploma mint WC papír hasonlatod pedig nem feltétlenül állja meg a helyét, van még olyan, amivel lehet kezdeni valamit.:) Szerintem első sorban az a baj, hogy te többre tartod magad mindenkinél, mert te "normális" srác vagy.


Elárulom, hogy van olyan barátom, aki Converse csukában mászkál, csak márkás cuccokat hajlandó felvenni, és hihetetlen, de jó ember!:D Ne az öltözéke alapján ítélj már meg valakit...

2013. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Úgy is találsz majd valakit...
2013. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

"Akik normálisabbak, azok evidens, hogy fősulira/egyetemre mennek, ahova én be nem teszem a lábam, egyrészt mert lusta is vagyok tanulni,"


Nos, beszélgettem én már nagyon kedves, intelligens nőkkel, akik jól tájékozottak voltak és a viselkedésük is kultúzált volt... Pedig, csak egy OKJ-s szakmájuk volt...

Ám, beszélgettem már olyan egyetemista lánnyal, hogy az állam leszakadt, hogy nem tudott elmondani 3 egybefüggő mondatot elmondani, jóformán semmiről...


Tévhitben élsz és még el is várod, hogy a lustaságod mellé találj egy motivált nőt célokkal...

2013. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az önsajnálat örök. Fejezd be a hisztit, és kezdj el élni!

Nem, nem ilyen kilátástalan a helyzet. A helyzet csak annak kilátástalan, aki nyüszít és panaszkodik.


1: nem minden normális csaj megy fősulira, máshol is lehet találni

2: egy nagy halom fősulis csaj a seggemmel egyenértékű, szóval nem csak a fősulisok normálisak

3: a diploma nem wc papír, amennyiben értelmes szakot végzel

4: ahhoz, hogy egy fősulis csajjal ismerkedj, mi a f*szért kellene neked is oda járni?

5: a 17 éves terveknek igencsak kis százaléka valósul meg. Ha azt mondja, külföldre megy, attól még az közel sem biztos. Egyszerűen most ez a divat, ergo minden tizenéves ezt tervezi.

6: bármily' hihetetlen, nem kell converse cipő (jól írtad) a csajozáshoz, de még csőnadrág sem.

7: ha továbbra is lusta maradsz, és azt keresed, miért szar az élet, akkor minden fent írt pontom tárgytalan...

2013. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Javítva: kultúrált

(és véletlen felesleges ismétlést írtam, sorry)

2013. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 hellosztok válasza:

a wc papir hasonlat igaz elég egy szakmunkás vizsga nem kell éretségi meg diploma hiába tanulsz sokat a végén mindenki egy munka helyen lesz vagy kávét főz meg mosogat vagy max egy gép előtt ül és azon gondolkozik de jó lett volna élni az életem nem pedig éretségi meg stb… am abba egyet értek hogy nem követed a divatot én se nagyon ha követném akkor már valami kis csöves kantáros nadrágos lennék :)

am anyi hogy keress egy átlagos lányt aki tanul szakmunkás iskolába jár ozt anyi ha tizen hét éves vagy mit akarsz egyetemista nővel keress haverokkat menj el szórakozni és ne félj kapsz olyan nőt aki normális átlagos

2013. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A leírásodból egész normálisnak tűnsz. szóval: az egy dolog, hogy ha összejössz egy lánnyal és netán elmegy egyetemre...de az nem jelenti azt hogy akkor szakít veled.nagyon jól meglehet lenni úgyis, hogy csak hétvégéken találkoztok, meg szünetekben, vizsgaidőszakban. szóval ez ne legyen akadály. a másik pedig, hogy nemigaz, hogy a normálisabbak mennek egetemre.persze sokan, de szerintem a mai felsőoktatási rendszer miatt a normálisabbak pont, hogy nem mennek egyetemre...

egyébként meg nyugalom, lesz bartánőd.

2013. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Chachopoulou Zoé válasza:

Nem attól titulálják a lányok valakit normálisnak hogy milyen ruhát meg cipőt hord. Persze vannak olyan lányok akik csak a külső alapján ítélnek meg de ha rendes vagy biztos van olyan lány is aki észrevesz csak lehet hogy meg nem tudsz róla.

Ami a tanulsast illeti. Ha sem egyetemre sem külföldre nem akarsz menni akkor mit fogsz csinálni? Mert ha meg nem tudod akkor elég nagy butaságnak tűnik csak azert leírni egy lányt mert neki vannak tervei.

Remelem tudtam ha csak egy kicsit is segíteni.

2013. máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nyugodtan jöhetnek még! Nem ócsárolok senkit, így pár komment után elég gyökérnek érzem magam.. :D De nyugodtan, ha látom, hogy nem ír hülyeséget, akkor nyugodtan írjon.. de ilyen "kabbekööööcsög" megnyilvánulásokból nem tudok tanulni. :)
2013. máj. 24. 11:57
 10/17 anonim ***** válasza:
Az orvosi diploma tehát csak wc papírnak jó?
2013. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!