Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Szerintetek ha egy lány...

Fiúk! Szerintetek ha egy lány izmos vagy taszító, vagy inkább vonzó?

Figyelt kérdés
(nem túlságosan, csak egy kicsit..)

2013. máj. 26. 10:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Nekem bejön.

Sokkal szebb, mint egy erősen körte alakú nő.

2013. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
taszító? ilyet ne mondj :D aki foglalkozik magával hogy lehetne már taszító? :D az aki otthon ül és csak zabál és rinyál, hogy 160 cm és 80 kg na az taszító de az izom sosem lehet taszító az csak gyönyörű lehet :)
2013. máj. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%

A csak egy kicsi, az pont jó :) Testépítő nők már nem igazán tetszenek, valahogy elvész a nőiességük a sok izom miatt. Fittness-es csajok még épp eléggé nőiesek az izmosságuk mellett.

De az igazi, ha egy nő egy picurkát teltebb :P

29 F

2013. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2013. máj. 26. 11:36
 15/25 anonim ***** válasza:
64%

Alapvetően az a probléma, hogy az izmos nőket a legtöbb hozzá nem értő ember a testépítőkkel, erőemelőkkel stb. azonosítja és nincsenek tisztában vele, hogy olyan izomzat nőknél naturálban (azaz szteroidok szedése nélkül) nem érhető el.

Sok nő pl. egyenesen nem mer súlyzós edzéseket csinálni, mert fél, hogy túl izmos lesz, holott ez fizikailag lehetetlen, a megfelelő tesztoszteron szint hiánya miatt.

Egy nő nyugodtan lemehet heti 4x-5x is a konditerembe és szarrá gyúrhatja magát, sosem lesz férfiasan izmos.


Egyébként nekem a fitnesz forma jön be a legjobban :)

[link]

2013. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
igen igen utolsó sajnos ez a baj h mindenbe olyan emberek alkotnak véleményt szólnak bele akiknek fogalmuk sincs az egészről nem értenek hozzá és még nem is próbálták.....ez a legnagyobb baj h mindenki azt hiszi ért hozzá mert elolvasott egy cikket meg a haverjuk mesélte h x,y szteroidozik aztán már azt gondolja az összes szteroidozik aki elér valamilyen eredményt meg ha kiegészítőről van szó azt is azzal azonosítják egyszerűen vicc :D Hogyan berögzült az emberekbe ez a hülyeség....bezzeg arról nincs szó h a biciklisek, olimpián, úszás.....szóval minden sportban megtalálható erről nem beszélnek csak a testépítőket szólják le vicc :) Jó tényleg nem szép a szteroid használat engem is zavar h egy ismerősöm 1 év szteroid mellett komolyabb testi kinézetre és hasonló erőre tett szert mint én 6 év naturál edzéssel ezt csalásnak érzem de vigasztal is h akik ismernek azok jobban felnéznek, rám és jobban elismerik a munkám :)
2013. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
100%
nekem a vádlim, a combom és a karom is izmosabb a többi lányénál, de mivel a barátom küzdősportos, neki kifejezetten tetszik!:)
2013. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2013. máj. 26. 12:35
 19/25 anonim ***** válasza:

Az jó, ha olyan sportos vagy, nekem tetszik! :)

Csak a túl izmos lenne taszító...

2013. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ameddig nem Arnold Swaccenegger méretü bicepszei vannak addig nem gond.
2013. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!