Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon szánalmas vagyok, ha a...

Nagyon szánalmas vagyok, ha a lányok számára nem megfelelő testi adottságaim (csúnya arc, kisfiús test) ellenére abban reménykedek, hogy van lány, akinek pont így kellek, ahogy vagyok és ő is nekem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ilyen fiú a kutyának sem kéne, mindenki ezt mondja, de néha voltak olyna jelek, mintha tetszettem volna már lányoknak, csak nem mertem kezdeményezni.
2013. máj. 30. 00:11
1 2
 11/12 Máté1999 válasza:
Figyelj, szedd össze magad, én egyik évben még közutálat, és szivatások tárgya voltam (kicsit dagadt is), aztán most nyúltam kb. 15 cmt egy év alatt, fogytam, izmosodni nem izmosodtam, és még mindig van rajtam fölöleg, de a stílusom (ami egyébként kicsit arrogánsnak tűnhet elsőre), eléggé megfogja a csajokat, az utóbbi időben a saját évfolyamomról 8 csaj volt akit bármikor összeszedhetek (még mindig) és a fölöttem lévőn is van egy pár, pl.: most akarom elhívni az egyiket Starbucksozni, stb. LÉNYEGE: SZEDD ÖSSZE MAGAD EMBER, NE EZEN A FA*ZSÁGON, IZMOSODJ, LEGYÉL JÓ ARC ÉS GONDOLJ ARRA: VESZTENIVALÓD NINCS, ELHÍVOD, VAGY BEJÖSSZ NEKI, VAGY NEM.
2013. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Azóta mi történt?
2023. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!