Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs olyan lány,...

Miért nincs olyan lány, akinek kéne érző szívű, szeretni tudó és szeretetre vágyó egyszerű, átlagos fiú?

Figyelt kérdés
Én csak ezt tudom adni, nincs pénzem, vagyonom, nem vagyok egy adonisz sem, hát úgy látszik tényleg minden lánynak a vagyon és a külsőségek lennének a fontosak, ezért nem kellenek a jó fiúk senkinek sem?
2013. jún. 16. 15:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
de van
2013. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hibád nincs? Hogy lehet, hogy más csóró, nem Adonisz srácnak meg van barátnője?
2013. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
van ilyen lány.
2013. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Még hogy nem kellenek...., én nagyon is örülnék egy ilyen barétnak :)
2013. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen csajok csak elég "rejtett" üzemmódban. Keresni kell őket, nem a felszínen vannak... Szóval a diszkó meg a pláza rossz hely hogy őket megtaláld. Ugyanolyan rossz a sokak által agyonajnározott könyvtár, mert ott meg a tudálékos-okosnak látszani akaró csajok vannak.


Nem egyszerű őket megtalálni, sok időbe telik, de lehetséges.

2013. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Van, csak te nem veszed őket észre, mert túl nagyok az igényeid/rossz helyen keresgélsz.
2013. jún. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem itt kéne ülnöd a gép előtt és akkor előbb-utóbb rájönnél, hogy nincs igazad.
2013. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
bocsi * barátnak
2013. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az ilyen csajokkal nem fogsz összefutni koncerteken sem. Főleg nem fogod látni egyiket sem ahogy miniszoknyában és mélyen kivágott toppban és pusápp meltartóban riszáljá magukat - mert ez nem az ő stílusuk.


De ha meg ez kellene neked - akkor legyél te is olyan mint ők! A hasonló a hasonlót vonzza. Legyél egy bunkó páwa vagy gyurma. Szerezz sok pénzt és legyél felületes, nyomulj BMW/Mercedes/Audi "autószentháromság" egyikével.


De ha olyan csajok kellenének akiknek az "érző szívű, szeretni tudó és szeretetre vágyó egyszerű, átlagos fiú" akkor neked egyértelműen egy "érző szívű, szeretni tudó és szeretetre vágyó egyszerű, átlagos lány" kellene. Ő meg olyan mint Te is - nem fog bepróbálkozni, nem fog korzózni a bulikon, és nem fog idétlenül vihogni koktélokkal a kezében. Nem feltűnőek az ilyen csajok - habár nekem pont igen sokkal szebbnek látom őket, mint a pláza/diszkó ribiket vagy a többi olyan csajt akiknek fő témái a Tahóiéág meg az iksztraktor - és egésznap a fodrásznál ücsörögnek.

2013. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én az ilyeneket szeretem mint te. Nem érdekel a pénz mivel nekem sincs. :)
2013. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!