Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs olyan lány,...

Miért nincs olyan lány, akinek kéne érző szívű, szeretni tudó és szeretetre vágyó egyszerű, átlagos fiú?

Figyelt kérdés
Én csak ezt tudom adni, nincs pénzem, vagyonom, nem vagyok egy adonisz sem, hát úgy látszik tényleg minden lánynak a vagyon és a külsőségek lennének a fontosak, ezért nem kellenek a jó fiúk senkinek sem?
2013. jún. 16. 15:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A szerelem egyszer elmúlik,a pénz megmarad, vagy elkölthető
2013. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
De van olyan lány, akinek ilyen fiú kellene csak ilyen fiú nem létezik!! vagy ha netalántán mégis van, akkor vmi baj van a fiúval.
2013. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

"csak ilyen fiú nem létezik"


Férfigyűlölő csaj riadó... Mindegy megmarad neked a Kormi cica öregkorodra.

2013. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
amíg itt írogatsz addig biztos h nem is fogsz találni.
2013. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez van, a lányoknak tényleg csak a külsőségek számítanak. Még a normális és a csendes, otthonülő lányoknak is.
2013. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A nők mind k.urvák. Csak a zsé számít nekik.
2013. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem mind azok. Persze a feltűnő többség az főleg a középiskolások. De vannak kivételek. Na őket kell magtalálni. Ahogy sok csávó is bunkó - a csajoknak - mármint akik nem erre vágynak - őket kell kiszúrni.
2013. jún. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!