Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Úgy érzem, a férfiaknál...

Úgy érzem, a férfiaknál böszmébb állat a világon nincs. Más is gondolja így?

Figyelt kérdés
Nem értem komolyan, buliban odajönnek, hogy menjek fel hozzájuk a lakásukra, én nemet mondok, de közben mondom nekik, hogy legközelebb, ha esetleg találkozunk (megadtam a facebook elérhetőséget is), akkor lehet róla szó. Csak megismerkedéskor nem akarom rögtön ezt. Azonban az egészből nem lesz semmi, pedig simán belemennék. Megkapnának... csak várni kellene pár napot. Ehelyett lusták és nem tesznek semmit.:D Szánalom már bocs. Ugyanígy van, ha bármilyen más helyen ismerkedek meg velük.

2013. jún. 17. 22:43
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
59%
Csak azt felejted ki a mesédből hogy közben kötelező meghívni 2 vacsorára (nem mekdoálc vagy kifőzde /ár/színvonal) meg minimum 1 közepes árú ékszer.
2013. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
77%
maga az, Gyurcsányné?
2013. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
87%
Mert ők aznap estére keresnek szexet. Arra az estére "kér fel", nem másnapra. Nemet mondasz, sebaj. Megy a következőhöz.
2013. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
61%
Szóval k*rva vagy, de kéreted magad, gratulálok ;) És most lődd le magad, köszönöm!
2013. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
59%
Hehe, böszme vagyok :D
2013. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
59%

Mivel jobb ha én odamegyek hozzád, most szombaton, és azt mondod, hogy legközelebb. Eltelik egy hét, beszélünk maximum egyszer, és a következő szombaton pedig feljössz hozzám?:D

Ha ezt elmagyarázod akkor jogos a kérdésed. Amúgy szerintem azért, mert a végére olyan részegek vagyunk, hogy a nevedre sem emlékszünk meg találunk 10 jobb csajt. - Bocsi, de csak igyekeztem őszinte lenni:D

2013. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
na vajon miért mert minek koslasson egy ribanc után?Első estén nem de 1 hét múlva igen ez már szánalmas!
2013. jún. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
72%
Toniknál a pont... mindig van Jobb nő. Te meg kéreted magad meg teszed a prüd p*csát holot mindenki tudja már, hogy ha tollasak lennének a lábszáraid akkor már rég elrepültél volna olyan gyakran nyitogatod őket. :D
2013. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:

hát buliba ilyenek járnak aranyom :D


én pl nem járok beb.szcsizni

2013. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

Nem kötelező meghívnia semmire.

Azért azt megnézném, hogy akik velem akartak lenni, hol és hogyan találnak pár napon belül 10 jobb csajt.:)

Nem vagyok k., csak nem adom magam olyan könnyen oda akárkinek. Nem értem, hogy ez miért is baj.

2013. jún. 17. 22:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!