Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Úgy érzem, a férfiaknál...

Úgy érzem, a férfiaknál böszmébb állat a világon nincs. Más is gondolja így?

Figyelt kérdés
Nem értem komolyan, buliban odajönnek, hogy menjek fel hozzájuk a lakásukra, én nemet mondok, de közben mondom nekik, hogy legközelebb, ha esetleg találkozunk (megadtam a facebook elérhetőséget is), akkor lehet róla szó. Csak megismerkedéskor nem akarom rögtön ezt. Azonban az egészből nem lesz semmi, pedig simán belemennék. Megkapnának... csak várni kellene pár napot. Ehelyett lusták és nem tesznek semmit.:D Szánalom már bocs. Ugyanígy van, ha bármilyen más helyen ismerkedek meg velük.

2013. jún. 17. 22:43
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
Ja és az is kiderül te hova jársz kefélni!Na akkor ki milyen szinten van?
2013. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:
Nem... Mennyit tudsz értetlenkedni.
2013. jún. 18. 17:18
 53/56 anonim ***** válasza:
Én értetlenkedek?Nem én írtam egy olyan kérdést ami miatt 10-ből 11 ember ribinek néz!
2013. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Te veszélyesen hülye vagy :)
2013. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

De édes, nem fekszik le rögtön, de egy kis facebook után igen:D:D:D:D, igen te vagy az erkcsöl és a nehezen kapható nők mintaképe. Kmolyan a férfiak k*va anyját, hogy az alkalmi dugással nem akarnak várni egy hetet.


Annyit ellentmondás van ebben a témában, hogy az hihetetlen, kérdező a bufészak nem számít "komoly" végzettségnek. Mert válaszaidből látszik, hogy te se érted azt amit leírsz:D:D, de semmi baj ha már okos nem vagy legalább dugható (Min 1 hét mulva:D:D:D )

2013. jún. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:

Nem büfészakon vagyok, bár manapság már csak az orvosi, jogi képzésekre nem mondják azt, hogy büfészak.

Nem csináltam soha olyat, hogy ilyen alkalmi ismerőssel feküdtem volna le.

2013. jún. 18. 23:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!