Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Úgy érzem, a férfiaknál...

Úgy érzem, a férfiaknál böszmébb állat a világon nincs. Más is gondolja így?

Figyelt kérdés
Nem értem komolyan, buliban odajönnek, hogy menjek fel hozzájuk a lakásukra, én nemet mondok, de közben mondom nekik, hogy legközelebb, ha esetleg találkozunk (megadtam a facebook elérhetőséget is), akkor lehet róla szó. Csak megismerkedéskor nem akarom rögtön ezt. Azonban az egészből nem lesz semmi, pedig simán belemennék. Megkapnának... csak várni kellene pár napot. Ehelyett lusták és nem tesznek semmit.:D Szánalom már bocs. Ugyanígy van, ha bármilyen más helyen ismerkedek meg velük.

2013. jún. 17. 22:43
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
77%
:D xD
2013. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:

a kérdés kiírás finoman fogalmazva nagyon nem tetszik, mást akartam írni

nézd ők odamentek, egyből mondták mit akarnak, akkor két eshetőség van i v n

hát tudod nem csodálom nem keresnek, ők nyíltak voltak egyből, amúgy meg ezt nem hiszem ki kell írna, mondjuk ha használnád az agyadat, N

2013. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
77%

"Nem adom magam olyan könnyen"

Előbb még nem úgy volt hogy csak face-n beszélniük kéne veled és máris benne lennél?Jó lenne ha eldöntenéd!

2013. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen más dolog, ha valaki már aznap lefekszik egy pasival, minthogy jobban megismerjék egymást, 1-2 beszélgetés, találka után. Én nagy különbséget látok a kettő között. Az első a k.va, a második (én), nem.:)
2013. jún. 17. 22:54
 15/56 anonim ***** válasza:
84%
Így is, úgy is dugsz mindenkivel, csak előtte lezavartok pár magasröptű beszcsikét a fészbúkcsin ^^
2013. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
87%

Ha első látásra eldöntötted, hogy dugni akarsz velük, akkor miért kéreted magad? Ettől érzed magad erkölcsösnek.

Ez így olyan, mintha meg kellene rendelni. Szombaton leadja az igénylést, következő péntek este nála az árú. Közben max egyszer csekkolja, hogy áll-e még a rendelés.

2013. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
67%
Ezek után én oda se mennék hozzád :D
2013. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
64%
Te bizonyára, nem vagy valami okos, ha ezt komolyan kérdezted. Az eredeti kérdésre válaszolva: igen. (nem én)
2013. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:
Én sosem feküdtem le így senkivel, hogy buliban megismertem valakit. Soha nem volt ilyen. Miért kell egyből arra gondolni, hogy én mindenkivel lefekszek? Valahogy az emberek szeretik ezt feltételezni a másikról, pedig az igazság nagyon messze van ettől.
2013. jún. 17. 22:59
 20/56 anonim ***** válasza:

Miért, te rendszeres kúrásra keresed őket, vagy egy alkalomra?

Ha rendszeresre, megértem. Ha nem, akkor meg nem tök mindegy, hogy hányadik találkozón vágnak gerincre?

2013. jún. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!