Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Úgy érzem, a férfiaknál...

Úgy érzem, a férfiaknál böszmébb állat a világon nincs. Más is gondolja így?

Figyelt kérdés
Nem értem komolyan, buliban odajönnek, hogy menjek fel hozzájuk a lakásukra, én nemet mondok, de közben mondom nekik, hogy legközelebb, ha esetleg találkozunk (megadtam a facebook elérhetőséget is), akkor lehet róla szó. Csak megismerkedéskor nem akarom rögtön ezt. Azonban az egészből nem lesz semmi, pedig simán belemennék. Megkapnának... csak várni kellene pár napot. Ehelyett lusták és nem tesznek semmit.:D Szánalom már bocs. Ugyanígy van, ha bármilyen más helyen ismerkedek meg velük.

2013. jún. 17. 22:43
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

40

Ott a pont!

2013. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
56%

"az egészből nem lesz semmi, pedig simán belemennék. Megkapnának..."

"Miért kell egyből arra gondolni, hogy én mindenkivel lefekszek?"

I can see some ellentmondás here.

Aki egyéjszakásat szeretne, csinálja, aki párkapcsolatot, ismerkedjen. Egyéjszakáshoz nem kell ismerkedni, párkapcsolatnál meg nem fogsz pár beszélgetés után lefeküdni valakivel.

Igenis vannak értelmes, normális férfiak, akik esetleg meg is becsülik a szintén értelmes és normális nőket (nem te).

2013. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben szeretem a középutat keresni.
2013. jún. 17. 23:26
 44/56 LeftBehind ***** válasza:
De minek? Az egész felesleges! Annyira bírom a nőknek ezeket a színpadias baromságait.
2013. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

Ha te ilyen fantasztikusan jó csaj lennél nem itt vernéd a nyálad este 11 kor, és nem itt osztanád az észt!

Ha ilyen értelmes lennél akkor nem akarna minden pasi csak úgy megb@szni és ha nem jön össze otthagyni a pics@ba.

De valószínűleg nem az értelem süt rólad ezért nem akarnak többet minthogy mihamarabb megdugjanak.

2013. jún. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:
Nem azért akarnak megdugni, mert nem süt rólam az értelem... Csak a külső tulajdonságok miatt, mert akkor még nem is beszéltek velem, de már megdugnának.
2013. jún. 18. 09:20
 47/56 anonim ***** válasza:

Épp ezért akarnak csak megdugni mert lerí rólad hogy nem vagy észkombájn és pont ezért választanak téged!

Hidd el mi pasik sem megyünk oda olyan lányhoz akin látjuk hogy nem kapható csakhát te!

2013. jún. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
Nem vagyok buta. Ráadásul az iskolai végzettségem is magasabb, mint azoknak a pasiknak, akik oda szoktak jönni.
2013. jún. 18. 09:29
 49/56 anonim ***** válasza:
Ezt miből gondolod?Hányat ismersz közülük?
2013. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:
Azért alapszinten beszélgettünk, és ott kiderült, hogy ki hova jár suliba, meg ilyenek.
2013. jún. 18. 13:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!