Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hangoztatják, hogy a...

Miért hangoztatják, hogy a fiúk a válogatósabbak külsőre, amikor én személyesen épp azt tapasztalom, hogy a lányoknak számít jobba a külső?

Figyelt kérdés
Folyton lerondáznak, ha bepróbálkozom a csajoknál, nem értem. Én tök ronda lányoknl is ezt tapasztalom egyébként, ők is lerondáznak. Most ez miért van?o.O Most főleg 14-18 év körüli láynokról van szó, de egy érdekes esetem van egy 21 éves csajjal, aki csicska 12 évesnek nevezett, mert nem vagyok neki elég férfias testre és kisfiús a fejem. o.O

2013. jún. 22. 17:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ja tudom, de nem tehetek róla, hogy az elmúlt 10 évben két lány érdekelt összesen
2013. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mert nem ismerkedsz.
2013. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

mert nincs is kedvem


ha évekig nem látnék egy darab embert sem azt hiszem jelentősen javítana a közérzetemen

2013. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
17 éves lánynak üzenem, pont a magadfajta tinik szoktak szó nélkül lerondázni, kigúnyolni, ha bepróbálkozom nálatok, szóval hagyjuk már ezt a ne próbálkozz olyan lánynál, aki nem tetszik, a szép lányok mind felszínesek egy magamfajta halandónak semmi esélye nálatok. Muszáj leadni és olyanokra hajtani, akk nem vonzanak, mert másképp egyedül döglök meg. :/
2013. jún. 22. 19:08
 15/17 anonim ***** válasza:
89%
Akkor tedd azt.De ne hangoztasd es ne is ird le ide.
2013. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
56%

a férfiak 1,5x jobban nézik a külsőt mint a nők (nem tini lányok), ezt egy hiteles statisztikából tudom



forrás: Bereckei Tamás: Evolúciós Pszichológia

2013. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
92%

14. Pont a magamfajta?

Hülye előítéletes dög vagy akkor, és megértem, miért nincs barátnőd.


Ha ismernél, tudnád, hogy én mindig is az ilyen csúfolódások ellen voltam, és sose bántottam senkit! Senkit! Érted? Amikor kicsi voltam, már akkor is sajnáltam az áldozatokat, mintsem beálltam volna a gúnyolódók közé.


Bocs, ha a kelleténél jobban felkaptam most a vizet, és azért is, ahogy az előbb neveztelek, de k*rvára gyűlölöm, ha ilyen támadást kapok, főleg mert én vagyok az, aki mindig próbálja védeni a gyengét, nem okoz szándékosan fájdalmat másnak, figyel arra, hogy ne bántsa meg... :I


Na mindegy, tuti a MAGAMFAJTÁK csúfoltak ki. -.-"


Amúgy biztos sokkal jobb vagy, mint a csúfolódók, amikor undorodsz egy lánytól, de közben csapod szerencsétlennek a szelet, hogy gyönyörű vagy, légy a barátnőm... >.> Tudod, mennyire rosszul tud ez esni, ha kiderül? Azt hiszem, az ilyen kétszínűség még rosszabb, mint a csúfolódás.


17/L

2013. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!