Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan antiszociális...

Van itt olyan antiszociális lány, aki szeretne már barátot?

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 16:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
7: NE légy már hülye :D Rengeteg ember akad, aki bár nem ronda, mégis aszociális (nem antiszociális, ez egy rossz szó amúgy, ha valakit érdekel kifejthetem.) Ez a pszichés beállítottságon múlik. Az introvertált emberek pl. sokkal jobban hajlamosak aszociálissá válni.
2013. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Én az vagyok. De az antiszociális személyiségzavar nem csak annyiban merül ki, hogy az illető nem jár buliról bulira. Nem biztos, hogy örülnél egy ilyen barátnőnek.
2013. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Èn inkàbb visszahúzódó vagyok, de nem azért mert nem nézek ki jól, egyszerűen nincs kedvem eljárni, bulikba max akkor megyek ha legalábba 5-en ràngatnak ki az ajtón. 20l
2013. jún. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
33%
Akkor mutasd magad utolsó.
2013. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy én annak mondható vagyok-e, de ha már barátokat se akarok, valszeg pasit még ugyan nem.
2013. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én intovertált vagyok, és attól függ... barátot szeretnék, de pasit most nem.

19/N

2013. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

tök jó hogy vannak nem partiarc lányok is ezen a bolygón xd

f19

2013. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
aki azt mondta h az antiszociális az ronda az hülye,én is antiszociális vagyok és szép vagyok legalábbis azt mondják meg hát azért van szemem,igazi kicsit nárcisztikus is vagyok,legszivesebben lesmárolnám a tükröt ha nem lenne olyan légyszaros. De nekem van pasim szoval mind1,ő is elég antiszociális.
2013. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Az antiszociális lány aki valóban az..szerinted azon kívül, hogy szeretne barátot mi történik? Semmi! Mert antiszociális és nem olyan könnyű ám felülkerekedni X év jól megszokott életvitelén...feladni a régi életet, szokásokat + kiszolgáltatottság is párosul(hat) a párkapcsolathoz, hiszen nem úgy viselkednek mint ahogy megszokott vagy elvárt és ezért még rá is görcsölhetnek arra, hogy emiatt kevesebbek a barátjuk szemében mint más lányok ezáltal kiszolgáltatva lehetnek annak, hogy elhagyják őket és akkor még durvábban előjönnek a tünetek!

Antiszoc lány( totál független a kinézettől és észbeli képességektől) csak antiszoc pasival jöjjön össze, mert megértik egymást és rögtön egy hullámhosszra kerülnek...csak táljának egyet! De hidd el aki antiszoc az vágja és kiszúrja a jelekből hogy ki az és ki nem!


Egyébként nem könnyű kigyógyulni belőle és változtatni rajta ez nem egy megfázás amit kikúrálnak aztán olyan leszel mint akik nincsenek megfázva....


Szerintem igen meglepődnél egy antiszociális lánytól és már az elején szétforgatnád magad a reakcióitól.....

2013. júl. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Miért mikből lehet szerinted megállapítani, ha valaki ilyen? Mikben viselkedik másképp? (jó azt tudom, hogy nem nagyon vannak barátai, ami őszintén szólva engem nem igazán zavarna)
2013. júl. 3. 10:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!