Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akinek 18 éves korában nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 18 éves korában nincsenek barátai, sose vtak és bnője sincs és az se volt még az lúzer?

Figyelt kérdés
3 középiskolába is jártam, de nem találtam meg a nekem szimpatikus embereket. Nincsen közös téma és folyamatosan kipiszkálnak, pedig én próbálok kedves lenni. A lányoknál esélyem sincsen. Neten is próbálkoztam már ismerkedni, de ott ha még nagy nehezen vissza is ír vki rövid időn belül nem válaszol, hirtelen ,,elfelejtenek" válaszolni. Én már nagyon úgy érzem, hogy egész életemben ez így marad. Végzős vagyok és nincsenek barátaim ami nagyon bánt. Mégis mit tehetnék? Fog ez vha is változni? :(

2012. nov. 30. 16:28
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
79%

Kezdetnek pl. tekints magadba.


Miért nincsenek barátai?

Mert felnőttesebben gondolkodol, más a stílusod, vagy csak szimplán egy kis nyomi vagy?


Miért nincs csajod?

Nincsenek barátaid és nem tudsz ismerkedni, kinézeteddel van baj, vagy egyszerűen nyomi módon elriasztod őket, mert puha p*cs módjára viselkedsz?


Ezeket gondold végig, sokat segít a helyzeten. Nekem is csak egy szem barátnőm van, akivel nem is vagyok annyira jóba. Miért? Mert a körülöttem lévőknek más az értékrendje, ezért nem is érdekel. Párom baráti körével jobban elvagyok.

2012. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
56%
nem az,attol még lehet milliomos,vagy éppen nyert a lotton és akkor em lúzer hanem winner!
2012. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
85%

Kezet rázhatunk, dettó ilyen vagyok női kivitelben. Barátom van, annyi a különbség de nekem barátnőim barátaim az szinte nulla... Semmi ismeretségem és lehetőségem sincsen jelenleg ha egész nap egyedül vagyok. Nagyon idegesít nem tudom hogyan szerezzek barátokat ha nem megyek semerre...

Szerintem nézzük pozitívan, most végzős vagy előtted az élet, suli munka ott akadnak új emberek! Én is ebben reménykedem, hogy találkozok olyanokkal majd akikkel jól el leszek.

2012. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem évek óta. Majd jön vki akivel jól elleszek. De félek az a ,,majd" sose jön el. :(
2012. nov. 30. 16:50
 5/50 anonim ***** válasza:
90%
ha nem teszel érte, akkor nem is fog eljönni.
2012. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
23%
Valószínűleg pszichopata vagy,esetleg autista.
2012. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
53%
Vagy minimum autisztikus.
2012. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Nagyon szépen köszönöm :(

2012. nov. 30. 17:04
 9/50 anonim ***** válasza:
82%

A hasonló érdeklődésű emberek egymásra találnak.

pl. Ha mondjuk táncra jársz, motorozol, zenélsz vagy sportolsz, akkor az ottani emberek egyből szimpatikusabbnak tekintenek.

Vannak még egyéb szociális tevékenységek, mint például a cigizés(nem azt mondom hogy cigizz), az alkoholfogyasztás, vagy kávézás, teázás.

2012. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:

# 3/10

gondolj bele ha fiu lennél ,akkor valoszinü ilyen helyzetben még párod se lenne.de mivel lány vagy igy sokkal könyebb párt találni.gondolj bele ha fiu lennel es ugyanilyen helyzetben lennel , hogy lett volna baratnod?kb sehogy.

2012. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!