Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Örökbe fogadna valaki?

Örökbe fogadna valaki?

Figyelt kérdés

Nagyon magányos vagyok. Lány vagyok, 21 éves. Általában fiúkkal ismerkedem, mert velük jobban kijövök mint lányokkal (bocs). (nem vagyok fiús lány, legalábbis az érdeklődési köröm ... bár tipikus lányos lány sem vagyok)

Viszont ennek az a következménye, hogy az összes ember, akikhez elkezdek közelebb kerülni, azt hiszik, hogy járni vagy dugni akarok valakivel (velük). Hiába mondom, hogy nem, akkor is ebben fognak reménykedni. Én k*rvára nem akarok semmit, se párt keresni, se dugni, egyszerűen csak élvezni a másik emberrel eltöltött időt, és személyiségét...

Herótom van már ettől. Na, szóval ki szeretné szintén csak élvezni a másikkal, ez esetben a velem eltöltött időt?


2013. jún. 24. 21:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Leírtam mi történik, ha élőben barátkozok.
2013. jún. 24. 21:19
 12/17 A kérdező kommentje:
Valószínűleg túl közvetlen vagyok, de erről nem tehetek...
2013. jún. 24. 21:20
 13/17 anonim ***** válasza:
majd én :)
2013. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia! Az a baráti "élvezzük egymás társaságát" dolog nekem is tökéletes lenne :)


Ha gondolod írj :)

2013. jún. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze, én "örökbe fogadlak" szívesen :)
2013. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha gondolod beszélhetünk :)
2013. jún. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én bár lány vagyok, és korodbeli, szívesen barátkoznék veled!!! :)
2013. jún. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!